4

Facebook udostępnia wyszukiwanie postów

To była chyba największa bolączka na Facebooku – znaleźć jakiś zaszły wpis, mając w pamięci tylko jego tematykę. Bez niekończącego się przewijania tablicy i to przy założeniu, że znaliśmy autora danego wpisu, nie sposób było go odnaleźć. Począwszy od dziś, Facebook zaczyna udostępniać taką możliwość użytkownikom, którzy mają już włączony nowy Graph Search. Dzięki nowej […]

To była chyba największa bolączka na Facebooku – znaleźć jakiś zaszły wpis, mając w pamięci tylko jego tematykę. Bez niekończącego się przewijania tablicy i to przy założeniu, że znaliśmy autora danego wpisu, nie sposób było go odnaleźć.

Począwszy od dziś, Facebook zaczyna udostępniać taką możliwość użytkownikom, którzy mają już włączony nowy Graph Search. Dzięki nowej funkcji będziemy mogli wyszukiwać posty według zawartych w nich słów.

NRP Post Search 1

Lub też opublikowany w określonym miejscu.

NRP Post Search 2

Ciekawą opcją będzie też wyszukiwanie własnych postów z zadanego odcinka czasu.

NRP Post Search 3

Oczywiście, jak to bywa w przypadku wszelkich nowości od Facebooka, ciężko wyrokować kiedy te funkcje zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom, mnie na razie wyświetla się taka opcja:

dddd

Cieszy jednak, że powoli treści opublikowane przez tyle już lat w tej sieci społecznościowej, będą mogły być w miarę łatwo odgrzebywane dzięki tej wyszukiwarce.

via The Verge/źródło Facebook.