9

Epuls dla 20 latków – makeit.pl

Twórcy znanego serwisu dla młodzieży epuls.pl uruchomili serwis makeit.pl – czy jest to wersja epulsa dla nieco starszej młodzieży? Już przy pierwszym kontakcie z tym serwisem kojarzy się on z kolejną „siecią znajomych” ale nieco uboższą lub wykonaną bez uwzględnienia nowych trendów. Ale nie jest to najważniejsze. Najważniejsze jest to, że jest to serwis w […]

Twórcy znanego serwisu dla młodzieży epuls.pl uruchomili serwis makeit.pl – czy jest to wersja epulsa dla nieco starszej młodzieży?

Już przy pierwszym kontakcie z tym serwisem kojarzy się on z kolejną „siecią znajomych” ale nieco uboższą lub wykonaną bez uwzględnienia nowych trendów. Ale nie jest to najważniejsze.

Najważniejsze jest to, że jest to serwis w którym bez rejestracji trudno dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi. Wprawdzie nieco drażniąca reklama informuje mnie iż „jeśli chcę aby ktoś mi doradził lub wskazał drogę” to zapraszają mnie do makeit.pl – ale ja nadal nie wiem o jaką poradę chodzi i o jaką drogę?

Przeglądając nieco dogłębniej znajduję wreszcie informacje o co chodzi (boczny pasek o nazwie „zoneit” i menu „korzyści” i widzimy gdzie jesteśmy i o co tak naprawdę chodzi. Robimy profil, piszemy bloga, mamy galerię, piszemy wspólnie gazetę (chciałbym to zobaczyć), robimy CV, mamy kluby tematyczne itd. Itp.

Czyli typowy serwis sieciowy dla młodych – jednak na tle tego co już w Polsce mamy wypada blado, zarówno wykonanie jak i pomysły nie są powalające – więc po co ? czy nie lepiej skupić się na epuls.pl gdzie widać firma odniosła spory sukces?