3

[E3 2014] Konferencja Ubisoftu – relacja na żywo

Ubisoft będzie miał się czym pochwalić na dzisiejszej konferencji. Po pierwsze Far Cry 4, po drugie Assassin’s Creed, po trzecie The Division. A przecież jest jeszcze The Crew, a być może i zapowiedź kolejnej części Tomb Raidera. Myślę, że wiele osób czeka na porządne pokazanie powyższych gier, ponieważ w większości przypadków jedyne co o nich […]

Ubisoft będzie miał się czym pochwalić na dzisiejszej konferencji. Po pierwsze Far Cry 4, po drugie Assassin’s Creed, po trzecie The Division.

A przecież jest jeszcze The Crew, a być może i zapowiedź kolejnej części Tomb Raidera. Myślę, że wiele osób czeka na porządne pokazanie powyższych gier, ponieważ w większości przypadków jedyne co o nich wiemy to, że są w produkcji. Standardowo liczę jeszcze na to, że francuskiemu wydawcy udało się ukryć coś przed wszystkimi i w ramach wisienki na torcie otrzymamy zapowiedź czegoś kompletnie nowego.

Transmisję z konferencji możecie oglądać poniżej. Zaraz pod okienkiem ze streamem będziemy zamieszczać najważniejsze informacje, które pojawią się podczas prezentacji. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

[liveblog]