11

Dziś wszyscy jesteśmy kibicami! No i oczywiście z Grecją wygramy 2:1!

Dziś i przez następne tygodnie wszyscy jesteśmy kibicami, a kto nie skacze ten… narzeka. Narzekanie było od początku kiedy dowiedzieliśmy się, że Polska będzie organizować EURO. I co ? Na razie „dowieźliśmy” wszystko do pierwszego meczu. Oczywiście gdzieś się noga powinęła, dróg nie powstało tyle ile miało, niektóre stadiony nie mają jeszcze lasu w okół, […]

Dziś i przez następne tygodnie wszyscy jesteśmy kibicami, a kto nie skacze ten… narzeka. Narzekanie było od początku kiedy dowiedzieliśmy się, że Polska będzie organizować EURO. I co ? Na razie „dowieźliśmy” wszystko do pierwszego meczu. Oczywiście gdzieś się noga powinęła, dróg nie powstało tyle ile miało, niektóre stadiony nie mają jeszcze lasu w okół, i pewnie znajdą się brudne toaley i pewnie ktoś komuś twarz obije w barowej burdzie itp. Kogo to jednak dziś obchodzi?

Dziś wszyscy kibicujemy bo tak trzeba!

Nie dlatego, że każdy z nas jest fanem piłki, nie dlatego że wierzymy w mistrzostwo europy polskiej drużyny. Kibicujemy bo grają nasi, bo mają koszulki z orzełkiem (na szczęście) i dlatego bo jest okazja do wspólnego świętowania, do wspólnego przeżywania wielkiego święta sportowego i do pokazania całemu światu jak dziś wygląda Polska!

2:1 dla naszych

Co do wyniku z Grecją to redakcja Antyweb ostawia 2:1 – tak wyszło nam w wewnętrznej ankiecie i tak dziś będzie! Potrzebujemy dużo optymizmu, czasem niezdrowego ale tak trzeba. Ci którzy nie wierzą w zwycięstwo nie pomagają:)

Z przyjemnością też poznamy Wasze przewidywania i dokładne wyniki jakie obstawiacie ujrzeć na świetlnej tablicy po ostatnim gwizdku sędziego:)

Ps Machała i inni zdrajcy jutro będą przepraszać

Ps2 Tak – wiem, że jest to blog o internecie i nowych technologiach a nie o piłce nożnej. Trudno jednak nie kibicować na głos naszym – i to robię tym wpisem!