11

Dziennik Polska w internecie – biała plama.

„Dziennik Polska” wystartował w internecie. Za cały komentarz może posłużyć poniższy obrazek jaki wykonałem 5 minut temu podczas przeglądania strony nowej gazety w internecie. Nasuwa się jedno pytanie – gdzie jest treść? Białe plamy na stronie głównej Muszę przyznać, że nawet „Dziennik” mimo iż brzydki i mało funkcjonalny miał lepszy start. A może redaktorzy z […]

„Dziennik Polska” wystartował w internecie. Za cały komentarz może posłużyć poniższy obrazek jaki wykonałem 5 minut temu podczas przeglądania strony nowej gazety w internecie. Nasuwa się jedno pytanie – gdzie jest treść?


Białe plamy na stronie głównej

Muszę przyznać, że nawet „Dziennik” mimo iż brzydki i mało funkcjonalny miał lepszy start. A może redaktorzy z „Polska” stwierdzili, że dzisiaj nie ma ciekawych news-ów a białe plamy na stronie będą symbolizować ich nowatorstwo?

Gdyby ktoś chciał zarzucić mi brak tolerancji i krytycyzm to w tym przypadku się z nimi zgodzę. Można i nawet trzeba być krytycznym wobec tego typu premier internetowych (bo przecież można sprawdzić co i jak działa zanim naciśnie się guzik „publikuj”).