2

Co dalej ze startupami? Dolina Krzemowa – zwiastun 5. sezonu

Już w marcu swoją premierę będzie mieć 5. sezon serialu Dolina Krzemowa. Tym razem w obsadzie zabrakło TJ Millera, ale zwiastun zapowiada nie mniej wciągający humor.

„Boom” na startupy spowodował, że zjawisko stało się podwalinami pod jeden z seriali stacji HBO i tak nieprzerwanie od 2014 roku możemy śledzić losy pasjonatów technologii starających się zdobyć uznanie i pieniądze. Nazwa serialu nawiązuje do Doliny Krzemowej, gdzie powstawały najważniejsze w branży firmy będące spełnieniem marzeń rozpoczynających działania w garażach geniuszy. Serial HBO pokazuje kulisy rynku – czasem wyśmiewając rzeczywistość, czasem ukazując brutalne realia.

„Dolina Krzemowa” zapracował już na 33 nominacje do nagród i udało mu się zdobyć dwie statuetki Emmy – czy ktokolwiek przypuszczał, że komedia skupiająca się na typowych geekach nerdach będzie cieszyć się tak dużym zainteresowaniem i  uznaniem? W zwiastunie najnowszego, 5. sezonu serialu zobaczycie w jak trudnej sytuacji znalazł się Richard Hendricks (Thomas Middleditch) – przyszło mu wystąpić przed kilkudziesięcioma osobami. Jak poradził sobie z tym zadaniem i czego jeszcze można spodziewać się po nowym sezonie „Doliny krzemowej”?

„Dolina Krzemowa” – zwiastun 5. sezonu