10

Dobraopcja – czy dobra opcja?

I już mamy kolejny serwis (a może istnieje od dawna a ja go nie znam – nie wiem), który zachęca naszą polską nieliczną społeczność internetową do dzielenia się wszystkim czy popadnie – szkoda, że nie mogę się podzielić swoim kredytem.. Dobraopcja ma dobrą grafikę (może się podobać), wykonanie serwisu na tle wielu innych nowych stron […]

I już mamy kolejny serwis (a może istnieje od dawna a ja go nie znam – nie wiem), który zachęca naszą polską nieliczną społeczność internetową do dzielenia się wszystkim czy popadnie – szkoda, że nie mogę się podzielić swoim kredytem..

Dobraopcja ma dobrą grafikę (może się podobać), wykonanie serwisu na tle wielu innych nowych stron faktycznie powoduje, że się on wyróżnia.

W chwili obecnej serwis oferuje „dzielenie się” filmami, muzyką, fotografią, flashem (?), tekstami(?) i dobrymi tematami. Jeśli ktoś znajdzie jeszcze coś czym można się podzielić to na pewno autorzy będą zainteresowani (mój kredyt chyba nie przejdzie ?).


Dla tych, którzy już nie mogą zobaczyć

Jeszcze parę miesięcy temu serwis ten na pewno zrobił by w naszym internecie większe wrażenie. Teraz, kiedy mamy smog.pl, patrz.pl, fotosik.pl, pino.pl i inne serwisy do dzielenia się to może być już trochę trudno się wybić.


Windowsy?

Chciałbym napisać coś więcej o tym serwisie ale jak na razie nie działa lub działa bardzo wolno ( zagranicznych hosting?). Może autorzy odezwali by się i powiedzieli jakie mają plany i czym jest lub ma być ten serwis?