32

Dlaczego ja takich reklam nie widzę na zagranicznych portalach? Za głupi są na to?

Najlepiej przywalić reklamę po całości (najlepiej na stałe ale ostatecznie może być rozwijana), później się będziemy zastanawiać do czego to doprowadzi i czy to w ogóle ma sens. Na razie klient nasz pan a głupi internauta we wszystko kliknie tym bardziej na małym mobilnym ekranie gdzie szansa na rozwinięcie czy przypadkowy klik znacznie rośnie. Co […]

Najlepiej przywalić reklamę po całości (najlepiej na stałe ale ostatecznie może być rozwijana), później się będziemy zastanawiać do czego to doprowadzi i czy to w ogóle ma sens. Na razie klient nasz pan a głupi internauta we wszystko kliknie tym bardziej na małym mobilnym ekranie gdzie szansa na rozwinięcie czy przypadkowy klik znacznie rośnie.

Co z tego, że to mobile i że chyba trzeba byłoby przemyśleć trochę te rozwiązania bo nie wszystkie da się powielić z desktopu? Potem się zastanawiamy dlaczego ludzie chcą z mobilnych adbloków korzystać. Nie jestem wrogiem dobrej reklam, ale przeciwnikiem takich agresywnych form mobilnych (dostałem właśnie ofertę reklamową z Agory ale oni nie są pierwsi)

Dlaczego ja takich reklam nie widzę na zagranicznych portalach i w aplikacjach? Czy oni mają gorszych handlowców czy mądrzejszych klientów?

Marce Skoda gratuluję użycia Expand Large Baner – następnym razem proponuję użyć podwójnego Expand Large Baner – przewijanego na dwóch stronach (może ktoś coś takiego wymyśli). Pieniądze pewnie będą dobrze wydane….

Mnie to przeraża…