14

Designerski zegarek dla iPhona i iPada? Proszę bardzo i to polski

Według autora jest to „prosta” alternatywa dla innych zegarków które można kupić w AppStore. Dla mnie wygląda to trochę jak ten komputer, który miała bestia z pierwszego predatora. Nie powiem, że taki timer byłby czymś ciekawy :) Natomiast liczenie kropek jest dla mnie czymś trudnym do zrozumienia jeśli chodzi o tak prostą funkcję jak podawanie […]

Według autora jest to „prosta” alternatywa dla innych zegarków które można kupić w AppStore. Dla mnie wygląda to trochę jak ten komputer, który miała bestia z pierwszego predatora. Nie powiem, że taki timer byłby czymś ciekawy :) Natomiast liczenie kropek jest dla mnie czymś trudnym do zrozumienia jeśli chodzi o tak prostą funkcję jak podawanie czasu. No ale na designerskich rzeczach to ja absolutnie się nie znam :)

Dzieło Alberta Salamona oferuje nam w cenie 0,99USD możliwość ustawienia alarmu, timer do 60 minut, 3 rodzaje alarmu, możliwość zmiany wyglądu zegarka (inny układ kropek?) i inne rzeczy znane z klasycznych zegarków.

Swoją drogą ciekawy jestem czy naprawdę znajdą się kupcy na tego typu produkcje? Może nie jest to najbardziej skomplikowana aplikacja na iOS ale też pewnie trzeba było się trochę napracować. Rozumiem też, że w AppStorze pieniądze wydaje się lekką ręką, ale…:)