5

Niesamowita promocja dla graczy. Wystarczy, że kupisz laptopa Dell lub Alienware

dell inspiron
W ramach promocji We Are The Game, Dell ogłosił promocję na wybrane urządzenia, w ramach której nabywcy otrzymają prawo do pobrania gier o wartości do 1500 złotych. Promocja jest ograniczona czasowo i regulamin zakłada zawężenie grona sklepów oraz produktów, w których można odebrać prezenty od firmy Dell.

Promocja trwa od 21 sierpnia i aktywna będzie do 30 września. Aby z niej skorzystać, należy wybrać komputery: Alienware (modele 15, 17) lub Dell Inspirion 15 7567, a następnie dokonać rejestracji sprzętu na stronie internetowej producenta. Ponadto, należy pamiętać o tym, by urządzenia zakupić we właściwym, ujętym w regulaminie sklepie. Jak stanowi zapis w dokumencie, promocja obejmuje sklep internetowy Della oraz w popularnych sieciach elektromarketów: Komputronik, RTV Euro AGD, Media Expert, X-Kom oraz Sferis. Warto się spieszyć, bowiem oprócz ograniczenia czasowego, Dell udostępni tylko ściśle określoną ilość kodów promocyjnych, z których mogą skorzystać klienci. Tych jest 300.

dell intel darmowy laptop grafika

Chcę załapać się na promocję firmy Dell. Co za do dostanę?


Jako, że wspomniane wyżej urządzenia świetnie nadają się również do grania w gry, Dell zdecydował się oddać ich nabywcom Grabonament
– ten pozwoli na pobranie co miesiąc jednej gry o wartości nie przekraczającej 249,90 zł pochodzącej z katalogu Muve Digital. Do zgarnięcia jest 6 kodów, które będą przesyłane do posiadaczy ujętych w promocji urządzeń pierwszego dnia każdego miesiąca. Kod numer jeden zostanie wysłany tuż po poprawnej rejestracji na stronie.

Pełny regulamin promocji jest dostępny tutaj.