7

Darmowa porada biznesowa od Feldmana

Feldmana z 1938 media, lubi być kontrowersyjny, w swoich filmach sporo przeklina, znany jest też chyba z tego, że swoje opinie wyraża wprost i bez specjalnych kurtuazji (kilka razy też skutecznie zrobił z siebie kretyna). Oczywiście cześć tych zachowań jest dla pod publikę (jak inaczej wyróżniał by się od innych twórców video postów) , natomiast […]

Feldmana z 1938 media, lubi być kontrowersyjny, w swoich filmach sporo przeklina, znany jest też chyba z tego, że swoje opinie wyraża wprost i bez specjalnych kurtuazji (kilka razy też skutecznie zrobił z siebie kretyna). Oczywiście cześć tych zachowań jest dla pod publikę (jak inaczej wyróżniał by się od innych twórców video postów) , natomiast trzeba przyznać, że jego opinie w niektórych sytuacjach są bardzo trafne.

Do „faworytów” Feldmana należą między innymi wyznawcy trendu web 2.0 (polecam obejrzeć uroczy serial o Arringtonie), których przy każdej możliwości bez pardonu piętnuje i krytykuje.

Ostatnio Feldman zabrał się za udzielanie porad firmom internetowym – kolejny raz w swoich stylu przypomniał wszystkim iż najlepszą metodą na biznes jest zarabiać więcej pieniędzy niż się wydaje :).


Feldman był kiedyś aktorem i to chyba widać