Dark Netflix
4

Nowość Dark i drugi sezon świetnego The Crown w grudniu na Netflix

Ledwie rozpoczęliśmy listopad, a lista premier w grudniu na Netflix wygląda coraz lepiej. O powrocie The Crown oraz premierze Dark wiedzieliśmy wcześniej, ale oczekiwanie podsycić można nowymi zwiastunami.

Dark – niepokojący, klimatyczny zwiastun

Zacznjmy od zupełnej nowości, czyli serialu Dark. Nie jest to pierwszy europejski, oryginalny serial od Netflix, ale całkiem prawdopodobne, że okaże się najlepszym z dotychczasowych. O Marseille z Gérardem Depardieu wolelibyśmy zapomnieć, ale włoska Suburra, meksykańska Nieposkromiona, hiszpańskie Telefonistki, to warte obejrzenia produkcje. Dark zapowiada się, jako połączenie kilku gatunków w jednej produkcji – trochę kryminału, trochę thrillera, a trochę sci-fi. Klimatyczny zwiastun robi robotę – do 1 grudnia pozostało odrobinę ponad 3 tygodnie, a ja z chęcią zobaczyłbym całą serię już w ten weekend. Przekonajcie się sami:

The Crown sezon 2 – wielka produkcja powraca

The Crown opowiada historię panowania królowej Elżbiety II. Pierwszy sezon cieszył się sporą popularnością i został doceniony przez widzów. Swoista kronika najważniejszych wydarzeń z tamtego okresu powróci w 2. sezonie, który otwiera Kryzys Sueski z 1956 roku i zakończy się na odejściu Harolda Macmillana z rządu w burzliwej atmosferze w 1963 roku. Zobaczcie zwiastun: