Zbliża się koniec roku. Za nami już wszystkie duże smartfonowe premiery. Zanim nadejdzie czas wielkich podsumowań, wyłaniania zwycięzców i przegranych, chcemy oddać ocenę w Wasze ręce. Powiedzcie nam, który ze smartfonów z Androidem 2015 jest Waszym zdaniem najlepszy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w większości przypadków bazujemy jedynie na odczuciach i opiniach, które pojawiły się […]

Zbliża się koniec roku. Za nami już wszystkie duże smartfonowe premiery. Zanim nadejdzie czas wielkich podsumowań, wyłaniania zwycięzców i przegranych, chcemy oddać ocenę w Wasze ręce. Powiedzcie nam, który ze smartfonów z Androidem 2015 jest Waszym zdaniem najlepszy.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w większości przypadków bazujemy jedynie na odczuciach i opiniach, które pojawiły się w Waszych głowach po obejrzeniu premiery. Szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę smartfony, które nie są jeszcze dostępne w Polsce. Jestem jednak przekonany, że wśród czytelników Antyweba są również posiadacze Galaxy S6, HTC One M9 czy LG G4. Czy Waszym zdaniem te modele zasługują na miano najlepszego, obecnie dostępnego flagowca z Androidem?

Flagowce 2015 Android

Pozostałym ułatwię nieco zadanie. Poniżej zamieszczam tabelkę zestawiającą parametry najmocniejszych i najpopularniejszych obecnie smartfonów z Androidem (w pełnym rozmiarze możecie ją wyświetlić pod TYM LINKIEM), które stanowią wizytówkę w portfolio ich producentów. Mamy tutaj dwa modele Samsunga, dwa HTC (włącznie z najnowszym One A9), a także przedstawicieli Motoroli, LG, Huawei czy Sony. Analogiczną listę opcji zamieszczam w ankiecie poniżej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyście dopisywali samodzielnie własne propozycje, jeśli uważacie, że inne urządzenie zasługuje na to miano. Dziś to Wy macie ostateczny głos!