11

Czy tak będzie wyglądać mobilny Youtube na iOS 6.0? Mamy pierwsze obrazki

Wygląda na to, że Google przygotowuje nową wersję Youtube, prawdopodobnie pokazana zostanie wraz z premierą iOS 6 czyli już niedługo. To co widzimy na screenach poniżej znalazł Bartek Kucharczyk, któremu taka wersja ukazała się na iPadzie po przejściu do Youtube z aplikacji Reeder przy czym wersja ta nie była w tym samym czasie dostępna poprzez […]

Wygląda na to, że Google przygotowuje nową wersję Youtube, prawdopodobnie pokazana zostanie wraz z premierą iOS 6 czyli już niedługo. To co widzimy na screenach poniżej znalazł Bartek Kucharczyk, któremu taka wersja ukazała się na iPadzie po przejściu do Youtube z aplikacji Reeder przy czym wersja ta nie była w tym samym czasie dostępna poprzez Safari.

Zmiany (jeśli tak faktycznie będzie wyglądać nowy mobilny YT) są znaczące, przede wszystkim jest bardziej przejrzyście. Na stronie z filmem wreszcie wyeksponowane są komentarze (prawa kolumna). Wszystko razem sprawia wrażenie bardzo dobrze przemyślanego layoutu – dla mnie dużo lepsza wersji niż to co na dziś oferuje Youtube.