5

Czego ostatnio szukamy w Google

Blog CenterNetworks opublikował listę słów, które ostatnio najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce google. Listę ogólnoświatową porównał z tym co dzieje się w USA i oto co otrzymaliśmy: Tabelka z centernetworks.com Przyznam szczerze, że niektóre pozycje bardzo mnie zaskoczyły (transformers – czy to aż tak dobry film?) zaskoczyły a niektórych słów czy też miejsc kryjących się […]

Blog CenterNetworks opublikował listę słów, które ostatnio najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce google. Listę ogólnoświatową porównał z tym co dzieje się w USA i oto co otrzymaliśmy:


Tabelka z centernetworks.com

Przyznam szczerze, że niektóre pozycje bardzo mnie zaskoczyły (transformers – czy to aż tak dobry film?) zaskoczyły a niektórych słów czy też miejsc kryjących się za nimi w ogóle nie znam. Warto jednak zwrócić uwagę iż na pierwszy miejscu w obu wynikach pojawia się iphone – nie wiem jak Apple to robi, ale widać że jest to firma która potrafiła by sprzedaż „piasek na pustyni”.

Bardzo jestem ciekaw jak wyglądają wyniki dla Europy i oczywiście dla naszego kraju. Może nasz polski oddział Google zrobi nam małą niespodziankę i zaprezentuje nam trochę wyników i statystyk jakie zebrała polska wyszukiwarka ?