4

Czas zmienić spojrzenie na e-marketing – #e-biznes festiwal w Krakowie!

#e-biznes festiwal to jedna z największych bezpłatnych konferencji prezentujących aktualne trendy w marketingu oraz zastosowania Internetu i nowych technologii w biznesie. Przed nami finał IV edycji projektu, który odbędzie się 13 i 14 listopada 2014 roku na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jeżeli interesujesz się marketingiem internetowym, projektujesz kampanie reklamowe lub prowadzisz biznes, który wymaga […]

#e-biznes festiwal to jedna z największych bezpłatnych konferencji prezentujących aktualne trendy w marketingu oraz zastosowania Internetu i nowych technologii w biznesie. Przed nami finał IV edycji projektu, który odbędzie się 13 i 14 listopada 2014 roku na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jeżeli interesujesz się marketingiem internetowym, projektujesz kampanie reklamowe lub prowadzisz biznes, który wymaga obecności w sieci – masz szansę zmienić swoje spojrzenie na e-marketing!

Projektowanie i prowadzenie działań reklamowych w Internecie staje się coraz trudniejsze. Bardzo często o sukcesie kampanii reklamowej decyduje niestandardowy pomysł i zaangażowanie społeczności, do której jest ona kierowana.  Co więcej, dotarcie do potencjalnego klienta wymaga wykorzystania wielu kanałów promocji i komunikacji. Nawet najlepszy produkt i dobry komunikat potrzebują skutecznej dystrybucji, która przyprawia marketerów o ból głowy..

IMG_3936

Odpowiedzią na potrzebę poszukiwania praktycznej wiedzy i inspiracji do prowadzenia działań marketingowych jest #e-biznes festiwal – konferencja, której tematyka ściśle nawiązuje do aktualnych trendów w marketingu internetowym, a także obejmuje zagadnienia związane z wykorzystaniem technologii IT i nowych mediów w biznesie. W 2013 roku projekt z lokalnej, krakowskiej inicjatywy przekształcił się w ogólnopolski cykl wydarzeń, które – poza Krakowem – zagościły także w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Rzeszowie i Toruniu.

Mottem projektu jest: „Zmieniamy spojrzenie na e-marketing„, a tematy przewodnie i zagadnienia, które poruszymy podczas finału w Krakowie, będą następujące:

  • Marketing analityczny, czyli jak wykorzystać analitykę internetową, Big Data i Business Intelligence w marketingu internetowym,
  • Content marketing – sprawdzimy, czy content to naprawdę king,
  • Działania niestandardowe, czyli jak opracować skuteczną strategię viral i real-time marketingu.

Wśród 18 znakomitych prelegentów krakowskiego wydarzenia znaleźli się między innymi Grzegorz Błażewicz z SALESmanago, Bartłomiej Juszczyk z Grupy Adweb, Jarosław Królewski z HG Intelligence, Barbara Stawarz z Content King oraz Mikołaj Winkiel z Brand24. Pełną listę prelegentów i agendę można znaleźć na stronie internetowej projektu.

DSC_0057
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i wymaga jedynie rejestracji – wystarczy kliknąć tutaj. Aktualności i bieżące informacje o projekcie można znaleźć również na naszym profilu na Facebook’u – http://facebook.com/ebiznesfest. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club. Partnerem strategicznym zostało Województwo Małopolskie, a partnerami głównymi HG Intelligence S.A. oraz SALESmanago Marketing Automation.

Jak co roku gwarantujemy wymianę doświadczeń pomiędzy prelegentami i uczestnikami, merytoryczne prelekcje i praktyczne   prezentacje, które zainspirują Was do dalszego działania. Pamiętajcie – 13 i 14 listopada na kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zmienimy Wasze spojrzenie na e-marketing!