4

Czas na Facebook Phone?

Po iPhone i GPhone czas na Facebook Phone. Już w przyszłym tygodniu w brytyjskim i australijskim oddziale sieci komórkowej 3 pojawi się telefon wspierający korzystanie z serwisu Facebook. Jest to pierwszy z serii tanich komórek wspierających serwisy społecznościowe. Urządzenie wyprodukowała firma INQ Mobile, która również należy do właściciela sieci 3, spółki Hutchinson. Poza dedykowaną dla […]

Po iPhone i GPhone czas na Facebook Phone. Już w przyszłym tygodniu w brytyjskim i australijskim oddziale sieci komórkowej 3 pojawi się telefon wspierający korzystanie z serwisu Facebook. Jest to pierwszy z serii tanich komórek wspierających serwisy społecznościowe. Urządzenie wyprodukowała firma INQ Mobile, która również należy do właściciela sieci 3, spółki Hutchinson.

Poza dedykowaną dla Facebook aplikacją, telefon posiada również aplikacje Skype, klienta e-mail oraz komunikator internetowy wspierający popularne protokoły. Szef INQ Mobile powiedział, że celem jego firmy jest oferowanie tanich komórek posiadających funkcje znane przede wszystkim z smartphone’ów Nokii bądź iPhone’a czy G1.

Źródło: last100