Apple

Czarny Piątek w Apple Store - znamy obniżone ceny

Jakub Tepper
Czarny Piątek w Apple Store - znamy obniżone ceny
25

Zgodnie z zapowiedzią, Apple zorganizowało sobie ogólnoświatowy Black Friday angażując w to także Polaków. Kto spodziewał się upustów na poziomie 50%, wietrzenia magazynów i półnagich hostess może położyć się spać dalej. To Apple, oni nie muszą wyprzedawać swojego sprzętu za grosze. Ale jeśli zas...

Zgodnie z zapowiedzią, Apple zorganizowało sobie ogólnoświatowy Black Friday angażując w to także Polaków. Kto spodziewał się upustów na poziomie 50%, wietrzenia magazynów i półnagich hostess może położyć się spać dalej. To Apple, oni nie muszą wyprzedawać swojego sprzętu za grosze.

Ale jeśli zastanawiacie się nad zakupem czegoś z polskiego oddziału sklepu, to obecnie jest dobra okazja aby zaoszczędzić około 10%. Sprawdźcie co ile kosztuje.

Generalnie, co mnie zdziwiło, na wyprzedaży jest niemal cały asortyment. W "głównych" kategoriach ceny kształtują się następująco:

  • iPady 2 od 1928zł
  • iPod Touch od 808zł
  • iPod nano od 548zł
  • MacBook Air od 3998zł
  • MacBook Pro od 4898zł
  • iMac od 4898zł

Taniej można nabyć nie tylko najtańsze modele, ale wszystkie dostępne. Z tym, że rabat nie jest naliczany procentowo, tylko kwotowo. I tak na każdym z modeli Aira zaoszczędzi się dokładnie tyle samo - 401zł. W przypadku innych sprzętów niekoniecznie jest identycznie, ale z reguły im niższy model kupimy, tym więcej zaoszczędzimy.

Trzeba jednak przyznać, że biorąc pod uwagę raczej rzadkie wyprzedaże sprzętu tego producenta jest tanio. Choćby 13-calowy Air z dyskiem 128GB można było nabyć ostatnio najtaniej w Saturnach za 5499, a w Apple Store jest dziś odrobinę, ale zawsze, taniej (5398zł).

Poza jednak podstawowym sprzętem na wyprzedaży znalazła się także cała masa akcesoriów - od etui wszelkiego rodzaju, przez drukarki, słuchawki, kolumny, myszki, klawiatury po inne urządzenia Apple jak Time Capsule.

Z pełną listą dóbr na wyprzedaży możecie zapoznać się tutaj. Sprawdźcie, czy sprawicie sobie przedwczesny prezent na Mikołaja. I dajcie znać, jeśli umknęła nam jakaś wybitnie dobra cena na wybitnie dobry artykuł.

PS W porównaniu ze sklepem brytyjskim skala obniżek jest na zbliżonym poziomie. W chwili gdy piszę te słowa, sklep amerykański nie działa i ma zaraz wrócić. Pewnie z tymi samymi rabatami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Appleblack friday