Niezgrani

Czarna Sobota na Antyweb! Mamy dla was 5 kodów na Halo: The Master Chief Collection!

Grzegorz Marczak
39

Wszyscy znają Halo, niezależnie czy komuś się ta gra podobała bardzo, średnio czy w ogóle o grze tej słyszał każdy. Stworzona przez studio Bungie i 343 industries seria w uniwersum Halo jest już na stałe zapisana jako obowiązkowa pozycja dla wielu graczy. Ponieważ w moim domu graliśmy w praktyczn...

Wszyscy znają Halo, niezależnie czy komuś się ta gra podobała bardzo, średnio czy w ogóle o grze tej słyszał każdy. Stworzona przez studio Bungie i 343 industries seria w uniwersum Halo jest już na stałe zapisana jako obowiązkowa pozycja dla wielu graczy.

Ponieważ w moim domu graliśmy w praktycznie każdą część (Chłopaki przeszli wszystko ja chyba jedynie ominąłem ostatnią część) dlatego z dużym zapałem przystąpiliśmy do testowania wydanej na Xbox One edycji Halo: The Master Chief Collection.

Halo: The Master Chief Collection to tak naprawdę 4 gry ale nie tylko. Zestaw składa się z : Combat Evolved, Halo 2, Halo 2 Vista, Halo 3 i Halo 4 oraz zapewniająca dostęp do serialu cyfrowego Halo: Nightfall i niewydanej jeszcze Halo 5: Guardians Multiplayer Beta. Wszystko to w wysokiej rozdzielczości Xbox one oraz w 60 klatkach na sekundę (tak! 30 klatek to gorzej, 60 klatek to lepiej - może inne firmy produkujące gry to zrozumieją?)

Jak się w to gra? Kapitalnie! Pierwsze Halo z poprawioną grafiką (którą można na dodatek porównać do tej jak wyglądała gra w oryginale) w 60 klatkach chodzi jak burza! Z kolei w Halo 2 mamy prawie godziny dodatkowych animowanych scenek które znajdziemy w grze. Jakby tego było mało dostajemy jeszcze całą paczkę nowości do uniwersum w postaci nowych terminali, dodatkowych awatarów, emblematów dostęp do serialu Halo oraz dostęp do Bety Halo 5: Guardians (rozpocznie się 29 grudnia).

Jeśli więc chcecie zanurzyć się po raz kolejny w uniwersum Halo i przypomnieć sobie stare dobre czasy i przy okazji nie być męczonym grafiką z tamtych lat to nie ma nic lepszego. Do tego wszystkiego mamy też kapitalną muzykę, która o ile dobrze zauważyłem też została poprawiono/zmieniono. W momencie kiedy przełączamy się z oryginalnej grafiki Halo na poprawioną (jest taka opcja przy tych najstarszych grach) to zmienia nam się również chyba tło muzyczne.

Do tego wszystkie dostajemy jeszcze tryb online i tutaj niestety na razie są problemy, a przynajmniej były kiedy chcieliśmy pograć. Wprawdzie zapowiedziano znaczące poprawki ale uczciwie muszę ostrzec, że mogą pojawiać się problemy.

Mimo problemów z online uważam, że tak kolekcja Halo jest warta grzechu. W cenie jednej gry dostajemy 4 i na dodatek wszystkie bardzo grywalne. Zestaw te może być świetnym prezentem zarówno dla tych co już grali i są fanami Halo jak również dla tych którzy jeszcze nie mieli kontaktu z tą serią.

Przechodząc do konkursu.

Mam dla was 5 kodów na Halo: The Master Chief Collection! Aby je zdobyć wystarczy napisać w komentarzu co myślicie o takich reedycjach gier oraz co waszym zdaniem mogłoby jeszcze zostać wydane w ten sposób na Xbox One. Na odpowiedzi czekam do środy 3 grudnia 2014

Aktualizacja

Oto zwycięzcy konkursu i szczęśliwcy, którzy otrzymają kod na The Master Chief Collection na Xbox One : Piotr, Rafał Raff, Kernon86 , Sylwia oraz Konrad Kulma.

Gratuluję i dziękuję za ciekawe komentarze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu