8

Kurs CodeGym skutecznie pomoże w nauce programowania Java

Programista to wciąż zawód, który cieszy się dużą popularnością i zachęca obietnicami dużych zarobków. Ja swoją przygodę z programowaniem zacząłem mniej więcej 23 lata temu z Turbo Pascalem i muśnięciem Assemblera, niestety ta podróż bardzo szybko się skończyła i nie zaprzeczam, że żałuję. No, ale życie poszło w inną stronę, a ja nigdy programistą nie zostałem. Ostatnio zaczęło mnie natomiast kusić, by musnąć choćby podstaw programowania w Javie. I fajnym pomocnikiem będzie tu interaktywny internetowy kurs CodeGym, który zaraz Wam przedstawię.

CodeGym stworzono zarówno dla początkujących takich jak ja jak i dla doświadczonych programistów, którzy chcą nauczyć się nowego języka programowania, dla osób w trakcie zmiany zawodu i entuzjastów technologii. Zaciekawieni? W takim razie zapraszam na materiał wideo, w którym opowiadam o tym, czym jest CodeGym, pokazuję część lekcji i wyjaśniam, jak efektywnie korzystać z kursu.

W kursie CodeGym zarejestrowało się już ponad 350 tysięcy użytkowników i myślę, że to sygnał, że warto spróbować, poznać kurs, sposób prowadzenia szkolenia i wyciągnąć z niego trochę wiedzy. A kto wie, może potem zaliczyć wszystko w najwyższym pakiecie Premium Pro.

Materiał powstał we współpracy z CodeGym.