38

Citeam – zakupy grupowe od Allegro już online!

Zapowiadany wcześniej serwis Citeam.pl zakupów grupowych od Allegro własnie wystartował. Na Warszawiaków czek upust na pyszne kanapki (no dobra, moje ulubione) w Subway w cenie 9,90 zamiast 23,8. Niestety upust dotyczy tylko jednego lokalu a nie całej sieci (no ale to franchising więc nie jest pełnie łatwo dogadać kilka podmiotów). Na star Citeam oferuje upusty […]


Zapowiadany wcześniej serwis Citeam.pl zakupów grupowych od Allegro własnie wystartował. Na Warszawiaków czek upust na pyszne kanapki (no dobra, moje ulubione) w Subway w cenie 9,90 zamiast 23,8. Niestety upust dotyczy tylko jednego lokalu a nie całej sieci (no ale to franchising więc nie jest pełnie łatwo dogadać kilka podmiotów).

Na star Citeam oferuje upusty w 6 miastach czyli w wspomnianej wcześniej Warszawie, oraz Katowicach, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu. Jest też kupon ze zniżką dla całej Polski na koraliki, oferta wprawdzie marna (jak na Allegro i start serwisu) ale może oznaczać to, że mogą pojawić się w tym miejscu również oferty z innych sklepów internetowych.

Jeśli chodzi o funkcjonalność serwisu czy też wygląd to nie spodziewałem się rewolucji i ich nie ma. Klasyczny można powiedzieć układ strony dla zakupów grupowych z wyeksponowaną ofertą dnia. Trochę trudniej jest natomiast znaleźć miejsce w którym wybiera się interesujące nas miast

Wiadomo jednak, że w tego typu serwisach liczy się tylko i wyłączenie oferta a z znalezieniem guzika „kup teraz” raczej nie będzie problemu.

Swoją drogą ciekawe, że dzisiejszy start Citeam odbył się w tym samym dniu co ogłoszenie Xevina o inwestycji w serwis zakupów grupowych?