Filmy

Nowa zajawka Captain Marvel ma wszystko to, co tygryski lubią najbardziej — sami zobaczcie!

Kamil Świtalski
Nowa zajawka Captain Marvel ma wszystko to, co tygryski lubią najbardziej — sami zobaczcie!
13

Premiera Captain Marvel, nowego filmu z Marvel Cinematic Universe coraz bliżej. Z tej okazji dostaliśmy nową zajawkę, która skutecznie zaostrza apetyt!

Jeżeli chodzi o filmy z superbohaterami w roli głównej, to prawdopodobnie nikt nie może liczyć na taką uwagę, jak bohaterowie z uniwersum Marvela. I nie ważne czy są to najpopularniejsze postaci, czy te, o których przez lata było cicho. Nowy film z Marvel Cinematic Universe po raz pierwszy na pierwszym planie stawia bohaterkę płci pięknej — i od pierwszych zapowiedzi wzbudza sporo emocji. Producenci od kilku miesięcy serwują nam trailery, które potrafią zaostrzyć apetyt (zobacz: Captain Marvel na zwiastunie – przygotujcie się na kolejne gigantyczne i Captain Marvel na pierwszym takim zwiastunie! Na takie widowisko liczyliście?). Teraz otrzymaliśmy kolejny, który dla wielu ma szansę stać się kolejną siłą napędową, by zacząć odliczanie do premiery najnowszego filmu Marvela.

Nowa zajawka Captain Marvel skutecznie zaostrza apetyt na więcej

Zajawka zaprezentowana została podczas finałowego meczu College Football Playoff National Championship — i mamy szansę zobaczyć tam zestaw scen, których nigdy wcześniej nie pokazywano. Walka Carol Danvers (czyli tytułowej Captain Marvel) ze Skrullem pod postacią staruszki wygląda efektownie, ale do tego zdążyliśmy już przywyknąć. Najwyraźniej też opowieść rozciągnięta zostanie między dwie płaszczyzny czasowe. Nie zabraknie ani treningu, ani stawiania czoła wrogom wraz z ekipą Agentów S.H.I.E.L.D. Wszystko to ze specyficznym dla uniwersum humorem i tempem. Można by rzec: typowy Marvel.

Zobacz też: Avengers: Endgame – jest nowy, klimatyczny trailer

Captain Marvel: kiedy premiera?

Twórcy filmów podrzucają nam materiały zaostrzające apetyt, a premiera filmu tuż-tuż. Captain Marvel będzie tak naprawdę przystawką przed Avengers: Endgame. Do polskich kin trafi jeszcze wiosną — oficjalna premiera filmu o pierwszej żeńskiej bohaterce, Captain Marvel, zaplanowana została na 8. marca 2019 roku. 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu