1

Bubble Guru – wiadomości video dla twojego bloga

Świeżo uruchomiony serwis o nazwie Bubble Guru jest to kolejne miejsce dzięki któremu możemy wzbogacić naszego bloga o nową funkcjonalność. Tym razem są to video informacje które wyświetlane są w postaci pop-up na naszym blog. Nagrywanie takich video wiadomości odbywa się w serwisie bubble guru a do nagrania wystarczy nam zwykła kamera internetowa. Emisja wiadomości […]

Świeżo uruchomiony serwis o nazwie Bubble Guru jest to kolejne miejsce dzięki któremu możemy wzbogacić naszego bloga o nową funkcjonalność. Tym razem są to video informacje które wyświetlane są w postaci pop-up na naszym blog. Nagrywanie takich video wiadomości odbywa się w serwisie bubble guru a do nagrania wystarczy nam zwykła kamera internetowa.

Emisja wiadomości na naszym blog trwa aż do momentu jej zakończenia. Jak to wygląda można przetestować na stronie twórców jak również zasymulować wygląd takiej wiadomości na naszym serwisie.

W chwili obecnej korzystanie z serwisu jest bezpłatne jednak po zakończeniu fazy testów usługa taka będzie kosztować 10 USD miesięcznie.

Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł – nie wiem czy się przyjmie (ze względu min. na opłaty) ale wyobrażam sobie iż można by go wykorzystać na wiele ciekawych sposobów – zaczynając od tutoriala dla naszego serwisu / bloga a kończąc na typowych video informacjach.