5

Bo każdemu należy się chwila relaksu. Sprawdzamy, co potrafi fotel masujący Massaggio Eccellente 2 PRO

Nie ma znaczenia jak i gdzie pracujecie, czy się uczycie, czy robicie cokolwiek innego, każdemu tak po ludzku należy się chwila relaksu. Pokażę Wam urządzenie, dzięki któremu słowo relaks wchodzi na zupełnie inny poziom. Oto fotel masujący Massaggio Eccellente 2 PRO.

Massaggio Eccellente 2 PRO to wysokiej klasy fotel masujący firmy Rest Lords. Wyposażono go w zestaw mechanicznych, inteligentnych ramion z zestawem 4 kul masujących. Sprzęt zna aż 5 technik masażu, ma również 6 programów automatycznych, więc na pewno szybko znajdziecie swoje ulubione i dostosujecie je do danego dnia, humoru czy po prostu swoich preferencji. Fotel posiada ponadto funkcję manualnego masażu górnej części ciała, a szybkość jego prowadzenia można regulować w trzech poziomach. Mamy tu bardzo fajną funkcję rolkowego masażu stóp, który jest dodatkowo wspierany poduszkami masującymi, dzięki czemu nie tylko wymasuje zmęczone stopy i łydki, ale również pobudzi ich krążenie. Fotelem sterujemy z poziomu specjalnego pilota, który wyposażono w duży czytelny wyświetlacz oraz szereg przycisków, rozłożonych jednak na tyle intuicyjnie, że w mig złapiecie o co w tym wszystkim chodzi. Mamy tu też podgrzewanie aż do 40 stopni, co wydaje się wręcz idealne na zimne jesienne i zimowe wieczory.

Zaciekawieni? W takim razie zapraszam do materiału wideo, w którym dowiecie się wszystkiego o Massaggio Eccellente 2 PRO i zobaczycie jak ten sprzęt działa.

Materiał powstał we współpracy z firmą Rest Lords.