Startups

Baser.pl pomoże ci zarządzać projektami.

GM
Grzegorz Marczak
10

Baser.pl to polski serwis internetowy wspomagający zarządzanie projektami. Baser to tak naprawdę open source-owa aplikacja activecollab.com, którą autorzy przystosowali do potrzeb swojego serwisu. Co oferuje base, w skrócie jest to tworzenie zadań dla naszego zespołu projektowego, określenie ta...


Baser.pl to polski serwis internetowy wspomagający zarządzanie projektami. Baser to tak naprawdę open source-owa aplikacja activecollab.com, którą autorzy przystosowali do potrzeb swojego serwisu.

Co oferuje base, w skrócie jest to tworzenie zadań dla naszego zespołu projektowego, określenie tak zwanych kamieni milowych, tworzenie listy rzeczy do zrobienia, oraz dodawanie plików z informacjami dotyczącymi naszego projektu.Wdrażanie serwisu bazującego open sourcowej aplikacji do zarządzania projektami w przypadku kiedy na świecie jest jednak bardzo silna konkurencja i przy okazji bardzo bardzo liczna będzie bardzo trudne.

Autorzy baser.pl swoją szansę postrzegają w dobrym hostingu oraz wsparciu technicznym jakie będą świadczyć.

Moim zdaniem jednak jest to dużo za mało, zarządzaniem projektami przeważnie zajmują sie osoby z doświadczeniem, które od takiego narzędzia i jego autorów będą wymagać nieco więcej niż tylko wsparcia technicznego.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu