9

Ballmer rozmawia z Techcrunch

Arrington czyli właściciel najpopularniejszego bloga IT (Techcrunch.com) przeprowadził bardzo ciekawy wywiad z Stevem Ballmerem (szef Microsoft). Przyznam, że bardzo lubię wystąpienia Ballmera – człowiek ten mimo iż siedzi już tyle lat w biznesie IT to jednak cały czas jest pasjonatem technologii i oczywiście produktów swojej firmy. W przeciwieństwie do wielu CEO , którzy znają się […]

Arrington czyli właściciel najpopularniejszego bloga IT (Techcrunch.com) przeprowadził bardzo ciekawy wywiad z Stevem Ballmerem (szef Microsoft). Przyznam, że bardzo lubię wystąpienia Ballmera – człowiek ten mimo iż siedzi już tyle lat w biznesie IT to jednak cały czas jest pasjonatem technologii i oczywiście produktów swojej firmy.

W przeciwieństwie do wielu CEO , którzy znają się bardziej na finanasach, relacjach biznesowych i giełdzie, Ballmer jest bardzo dokładnie zorientowany w tym co dzieje się na rynku i to w każdym segmencie w którym jest jego firma. Możliwe, że właśnie dzięki temu wywiady z nim są takie ciekawe – odpowiada konkretnie i rzeczowo bardzo sprytnie pomijają rzeczy o których nie chce mówić.