2

Bajki oraz filmy i animacje dla całej rodziny już od 5 zł msc na Playerze

Serwisy VOD to prawdziwy raj dla dojrzałych widzów, którzy szukają w Sieci różnorakich treści, które będą tylko czekać na odtworzenie. Głównie na takich filmach i serialach skupiają się promocje i artykuły, a przecież największą frajdę dają wspólne seanse z naszymi pociechami. Na nich czekają setki filmów i seriali oraz materiałów edukacyjno-rozrywkowych na Playerze.pl. Obawy o wersję językową? Spokojnie, wszystko jest po polsku.

Dedykowane sekcje zawierają tylko treści przeznaczone dla młodych widzów

Bezpieczeństwo najmłodszych widzów i użytkowników Sieci jest dla nas najważniejsze, dlatego należy w odpowiedni sposób organizować środowisko i warunki, w jakich będą korzystać z Internetu. Tam nie brakuje treści wideo, które są im przeznaczone, ale czasami bardzo łatwo jest stracić kontrolę, ponieważ treści są wymieszane, niemożliwe jest wprowadzenie odpowiednich ograniczeń i nawet automatyczne odtwarzanie potrafi zmienić kategorię następujących po sobie materiałów. Tym charakteryzuje się kilka serwisów z wideo online, ale na Playerze powstała dedykowana sekcja, gdzie są tylko treści dla młodszych widzów. Ci w odpowiednim wieku mogą samodzielnie przeglądać katalog i wybrać żądany tytuł, natomiast młodszym można włączyć całą kolejkę bajek, które będą samoczynnie odtwarzane jedna za drugą.

Dostęp do treści familijnych już od 5 zł

Dzięki najnowszej zmianie oferty Playera treści dla dzieci trafiły 1 czerwca do najtańszych pakietów, których cena zaczyna się od 5 zł. Mowa tu o pakietach “Player z reklamami”, „Player” oraz „Player + TV. Wcześniej były one zarezerwowane tylko dla droższych ofert, m. in. CANAL+ czy HBO. Tego samego dnia, czyli 1 czerwca, w ofercie pojawiły się zupełnie nowe tytuły, wśród których na pewno rozpoznacie ulubione bajki. Lista ta obejmuje takie produkcje jak Dora, Psi Patrol, Blaze i Megamaszyny, SpongeBob Kanciastoporty, Kungfu Panda, Pingwiny z Madagaskaru czy Wojownicze Żółwie Ninja

Dzięki współpracy Playera z telewizją ducktv, platforma zyskała dodatkowe treści z kategorii edukacyjno-rozrywkowej.  To materiały dedykowane dzieciom w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia oraz ich opiekunom. Jakość tych treści wynika z odpowiedniego balansu pomiędzy zabawą i nauką, ponieważ są to  kolorowe i wciągające bajki oraz animacje, dzięki którym dzieci poznają otaczający je świat. Widzowie kanału ducktv na pewno będą wiedzieć o czym mówię, gdy wspomnę o takich tytułach jak “Świat zwierząt”, „Miyu i Litto”, „Oli – cykle natury”, „Jak podróżujemy”, „Połączony świat” czy „Cubie”. W każdym przypadku możemy liczyć na zawartość, która będzie świetną okazją do rozwinięcia dla naszej pociechy, a jednocześnie to spore źródło rozrywki.

Ty decydujesz co, kiedy i jak oglądasz

W odróżnieniu od telewizji linearnej, serwis Player.pl zapewnia jednak pełną elsatyczność, jeśli chodzi o dostęp do wspomnianych treści. Jak wspominałem, dostęp do nich rozpoczyna się już od kwoty 5 zł miesięcznie, a do naszej dyspozycji będą materiały do obejrzenia na chyba każdym urządzeniu jakim dysponujemy o dowolnej porze. Jeśli przywykliśmy do rytuału oglądania bajki o konkretnej porze, to możemy to nadal robić bez obaw o spóźnienie na emisję według ramówki, ale zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania, a także przewijanie mogą uratować nas w krytycznej sytuacji, by nie umknęło choćby jedno słowo. Jeżeli zechcemy obejrzeć coś zupełnie spontanicznie, to wystarczy sięgnąć po pilot od telewizora, laptopa czy tablet i wspólnie usiąść przed ekranem.

Materiał powstał we współpracy z Player.pl