7

Aula o grach mobilnych, danych osobowych i mówiącym internecie

W ten czwartek o godzinie 19.00 odbędzie się 46 spotkanie z cyklu Aula (to chyba jedno z nielicznych takich spotkań w Warszawie o ile nie jedyne?). Tym razem zobaczymy prezentację dwóch startupów czyli iRachunki.pl i SzybkaRandka.pl, poza tym będzie też o temacie który ostatnio poruszałem na blogu czyli danych osobowych w internecie. Prezentację na ten […]

W ten czwartek o godzinie 19.00 odbędzie się 46 spotkanie z cyklu Aula (to chyba jedno z nielicznych takich spotkań w Warszawie o ile nie jedyne?). Tym razem zobaczymy prezentację dwóch startupów czyli iRachunki.pl i SzybkaRandka.pl, poza tym będzie też o temacie który ostatnio poruszałem na blogu czyli danych osobowych w internecie. Prezentację na ten temat będzie miał Gerard Karp.

Interesując zapowiada się też prezentacja na temat przyszłości gier mobilnych – ciekawe czy będzie poruszany temat iPad-a oraz tego jak tego typu urządzenia mogą wpłynąć (jeśli ?) na mobilne gry.

Generalnie wydaje mi się, że w ten czwartek warto zarezerwować sobie chwilę czasu na Aulę (o ile jeszcze są miejsca) – moim zdaniem będą same ciekawe tematy.

Program całego spotkania:

• Dane osobowe w Internecie – żniwa w sieci – Gerard Karp
• Start-up – iRachunki.pl – Otrzymasz, nie zapomnisz, opłacisz – Wojciech Sikora
• O przyszłości gier na urządzenia mobilne – Marek Wyszyński
• Start-up – SzybkaRandka.pl – Speed dating przez Internet – Jacek Nowak
• Mówiący Internet – sposób na bardziej dostępną stronę internetową – Jakub Szydłak

Ps Nie mogłem sobie odmówić przyjemność opatrzenia notki tym nieco „kosmicznym” zdjęciem.