10

Apple zapowiedziało na 4 października konferencję pod hasłem „Let’s Talk iPhone”

Po miesiącach spekulacji na temat tego czym i czy będzie iPhone 5 wreszcie wszystko zmierza do finału i odpowiedzi na wszystkie pytania. Apple ogłosiło bowiem specjalną konferencję (tylko na zaproszenia) na 4 października, której jak można zgadnąć tematem będzie iPhone. Oczywiście jak to z Apple bywa nie powiedzieli wprost czy tego dnia zobaczymy kolejną 5 […]

Po miesiącach spekulacji na temat tego czym i czy będzie iPhone 5 wreszcie wszystko zmierza do finału i odpowiedzi na wszystkie pytania. Apple ogłosiło bowiem specjalną konferencję (tylko na zaproszenia) na 4 października, której jak można zgadnąć tematem będzie iPhone. Oczywiście jak to z Apple bywa nie powiedzieli wprost czy tego dnia zobaczymy kolejną 5 wersję iPhona choć wydaje się to dla wszystkich dość oczywiste.

Zaproszenie na konferencję też jest dość intrygujące. O ile znacznie 3 ikon jest dość oczywiste o tyle ikona symbolizująca nieodebrane połączenia nie jest jednoznaczna.

Moim zdaniem jeśli będzie to faktycznie impreza poświęcona iPhone 5 to zapowiada się niezwykle ciekawie. I to nie dlatego, że z utęsknieniem czekam na nową wersję telefonu Apple (wręcz przeciwnie kupię go pewnie za rok), ale dlatego że jestem ciekawy reakcji na zmian w sprzęcie. Zmiany które moim zdaniem nie będą już tak rewolucyjne jak w poprzednich modelach. Większa rozdzielczość, 4G czy szybszy procesor to bowiem rzeczy, które są dość oczywiste jeśli chodzi o premierę nowego telefonu.

Czy więc całość i efekt Apple będzie oparty na aplikacjach i zmianach w systemie? Wszystkiego dowiemy się już niedługo.