12

Apple pokaże nowego iPhone’a i iPada już 21 marca

Firma z Cupertino wysłała właśnie zaproszenia na imprezę, która ma odbyć się 21 marca. Co na niej zobaczymy? Najprawdopodobniej dwa sprzęty, o których mówi się już od dawna. iPhone’a SE i nowego iPada.

Z kim nie rozmawiam, nowego (ale co ważniejsze – mniejszego) iPhone’a już traktuje się jako porażkę pokroju iPhone 5C. Choć z drugiej strony wiele osób deklarowało, że chętnie znów kupiłoby mniejsze urządzenie – i taki właśnie ma być SE. Ten sam rozmiar co piątka, lepsze podzespoły. Ten sam procesor co w 6S, ulepszona 8-megapikselowa kamera oraz Touch ID. Ciekawe jest również hasło zwarte w zaproszeniu – „Let us loop you in” daje podejrzenia, że Apple powróci do możliwości przyczepienia do telefonu smyczki.

Drugim spodziewanym na pokazie urządzeniem jest nowy iPad, choć tu spekulacje są dwie. Zwykły następca iPada Air 2 lub kolejny iPad Pro, do którego podłączymy zarówno „piórko”, jak i klawiaturę. Apple Watch dostanie pewnie jakieś nowe paski i opaski, nowego zegarka bym się raczej nie spodziewał.

A jakie są Wasze typy?

grafika

źródło