iOS

Aplikacje miesiąca na iOS - sierpień 2016

Kamil Świtalski
0

Wakacje za nami! Trudno w to uwierzyć, dopiero pakowaliśmy walizki i zabieraliśmy ze sobą zestaw mobilnych przewodników, a już podmieniamy zestaw na organizery, plany lekcji i szeroko pojęty survival kit. Na pocieszenie jednak mamy dla Was zestaw najlepszych aplikacji dla iOS o których w sierpniu pisaliśmy na AntyApps. Tradycyjnie też zapraszamy do zapoznania się ze stosownym tagiem, w którym znajdziecie wszystkie produkcje dla mobilnego systemu Apple!

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl

Flow

Jeżeli cenicie sobie automatyzację procesów które potrafią wiele w życiu ułatwić, to z pewnością docenicie moc która drzemie w nowej usłudze Microsoftu. Usłudze, która nie bez powodu przywodzi na myśl IFTTT, bowiem robi niemalże to samo...

Przejdź do wpisu.

Google Duo

W sierpniu zadebiutował nowy komunikator wideo od Google, który skupia się na transmisji wideo i robi to... w naprawdę dobrym tonie. Jeżeli macie dość kapryśnych wideorozmów na Skypie czy dość usług które nie są multiplatformowe (tak FaceTime, to do Ciebie!) -- warto sprawdzić. Google naprawdę odrobiło pracę domową...

Przejdź do wpisu.

KORG Module

Kolejny miesiąc i kolejna aplikacja od KORG w zestawieniu! Tym razem fantastyczny syntezator który doskonale radzi sobie z dźwiękami pianin i organów, a oprócz tego idealnie sprawdzi się jako notatnik i aplikacja wspomagająca nasze ćwiczenia!

Przejdź do wpisu.

Microsoft Pix

To już druga propozycja od Microsoftu w tym zestawieniu -- co poradzić, że gigant z Redmond znacznie lepiej radzi sobie na systemach konkurencji niż z zarządzaniem własnym systemem. Tym razem mamy do czynienia z alternatywą dla aplikacji aparatu fotograficznego -- solidnie wykonanej, przemyślanej i uzbrojonej w zestaw interesujących funkcji.

Przejdź do wpisu.

Mój Carrefour

Oficjalna aplikacja sieci supermarketów to nie tylko najświeższe gazetki z promocjami, ale także kupony reklamowe i karty lojalnościowe w jednym miejscu. Szybko, łatwo i przyjemnie.

Przejdź do wpisu.

Musical.ly

Ciekawa propozycja dla wszystkich kreatywnych! musical.ly to platforma do tworzenia krótkich klipów muzycznych, w których możemy wykazać się inwencją i wcielić w życie wszystkie szalone pomysły... także w kolaboracji!

Przejdź do wpisów.

Pozamiatane

Serwis do zamawiania usług firmy sprzątającej w wydaniu mobilnym. Szybko, przyjemnie i bez najmniejszego problemu — sprzątanie z Pozamiatane.pl to sama przyjemność!

Przejdź do wpisu.

Procreate

Fenomenalne narzędzie dla wszystkich miłośników mazania po ekranie. Procreate to idealna w swojej prostocie aplikacja do szkicowania -- praca na warstwach, zestaw efektów i dodatków sprawiają, że konkurencja zostaje daleko w tyle...

Przejdź do wpisu.

Scanner Pro 7

Kiedyś tuż obok komputerów stały ogromne skanery, teraz... teraz wystarczy aplikacja w telefonie! Scanner Pro to, w mojej opinii, jedna z najlepszych produkcji tego typu, jaką możemy znaleźć na iOS. Ekspresowa, przejrzysta, z zestawem niezbędnych narzędzi pod ręką. Nic dodać, nic ująć!

Przejdź do wpisu.

Typorama

Mobilna edycja zdjęć to nie tylko filtry kolorystyczne. To także cały zestaw innych narzędzi, w tym zabawa typograficznymi cudeńkami. Te stworzycie m.in. dzięki Typoramie!

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu