8

Antyweb w Flipboard wygląda po prostu zaj…zajmująco

Flipboard nie jest aplikacją z której korzystam codziennie na iPadzie. Nie mam po prostu tyle czasu aby w ten sposób codziennie przeglądać RSS-y czy też serwisy które regularnie odwiedzam. Kiedy jednak mam chwilę wolnego czasu, tak jak w ten weekend, lubię wygodnie rozłożyć się na kanapie i odpalić Fllipboard. Estetyka tej aplikacji oraz forma prezentacji […]


Flipboard nie jest aplikacją z której korzystam codziennie na iPadzie. Nie mam po prostu tyle czasu aby w ten sposób codziennie przeglądać RSS-y czy też serwisy które regularnie odwiedzam. Kiedy jednak mam chwilę wolnego czasu, tak jak w ten weekend, lubię wygodnie rozłożyć się na kanapie i odpalić Fllipboard. Estetyka tej aplikacji oraz forma prezentacji treści są w Flipboard wręcz niesamowite.

Podłączyłem ostatnio do FB pełny RSS z Antyweb aby zobaczyć jak prezentuje się mój blog w takim opakowaniu. Wiem, że zakrawa to na narcyzm ale przez dobre kilka minut przeglądałem swój własny blog w Flipboard (polecam spróbować z własnymi stronami czy blogami). Szkoda tylko, że tego typu forma prezentacji treści nie sprawdza się w internecie, choć widziałem kilka skórek do wordpressa w podobnej stylistyce. Niestety wyglądają one bardzo nienaturalnie tak jakby ktoś próbował podrobić wygląd klasycznej gazety.

Zrobiłem kilka screenów z Antyweb w Flipbaord ale niestety nie oddają one pełnego efektu jaki dodatkowo wspierany jest przez świetny ekran iPada: