Moje przemyślenia

Antyweb rozdaje super szybkie routery Cisco Linksys

GM
Grzegorz Marczak
163

Router to takie urządzenie, które praktycznie każdy w domu musi mieć. Mimo iż nie musimy się na nim znać to jednak w dzisiejszych czasach raczej trudno sobie wyobrazić aby w domu nie było mini sieci do której podłącza się przynajmniej kilka urządzeń - w mojej, liczba wykorzystanych numerów IP wskazu...

Router to takie urządzenie, które praktycznie każdy w domu musi mieć. Mimo iż nie musimy się na nim znać to jednak w dzisiejszych czasach raczej trudno sobie wyobrazić aby w domu nie było mini sieci do której podłącza się przynajmniej kilka urządzeń - w mojej, liczba wykorzystanych numerów IP wskazuje aż na 15 rzeczy korzystających z dostępu do internetu czy zasobów domowej sieci.

Tak więc dobry router zapewne przyda się w dzisiejszych czasach każdemu - dla mnie dobre urządzenie sieciowe to takie które działa szybko i stabilnie a do jego obsługi jest prosta. Piszę o tym dlatego, że mam do rozdania aż 3 dobre sprzęty tego typu. Są to maszynki firmy Cisco Linksys a dokładnie modele E4200, E3000 i E2000. Oczywiście aby je dostać trzeba będzie zaangażować się w bardzo szybką i prostą zabawę.

Pomysł jest taki aby zrobić zdjęcie własnego biurka komputerowego - pewnie nie raz widzieliście tego typy zdjęcia na których ludzie chwalą się bądź to sprzętem bądź też estetyką swojego miejsca pracy. Link do zdjęcia proszę dodać jako komentarz do tego wpisu a ja wraz z sponsorem nagrody czyli Cisco Linksys wybierzemy 3 zwycięzców którzy zostaną nagrodzeni routerami.

Oto formalny regulamin zabawy:

Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz czyli 23 maja 2011

Nagrodą w konkursie jest: za pierwsze miejsce Router Cisco Linksys E4200, za drugie miejsce model Cisco Linksys E3000 a za trzecie Cisco Linksys E2000

Ci, którzy podejmą rękawicę mają tydzień czasu (czyli do 30 maja do północy) na wklejenie linku do zdjęcia własnego biurka komputerowego. Link powinien być umieszczony w komentarzu do tego wpisu.

Warunek podstawowy przyjęcia zdjęcia do konkursu. Na fotografowanym biurku musi być umieszczona kartka z napisem Antyweb.

Kolejny warunek – trzeba być fanem Cisco Linksys Polska na Facebooku.

Zwycięzcę wybieram osobiście razem z sponsorem nagrody. Jeśli chodzi o kryteria to liczy się kreatywność, dobre zdjęcie oraz dobra prezentacja swojego miejsca pracy.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 1 czerwca 2011

Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni ani tez pracownicy i współ pracownicy firmy Cisco Linksys Polska nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody

Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebkonkurs