10

Antyweb na iPada już wkrótce! Zapraszamy chętnych do testów

Ipad jest jednym z najpopularniejszych urządzeń mobilnych na jakich czytacie Antyweb, tak więc poszedł na pierwszy ogień jeśli chodzi o aplikacje mobilne Antyweb. Wraz z firmą geek n roll właśnie kończymy pracę nad tą wersją i w związku z tym chciałbym zaprosić kilku czytelników do testów. Słowo o aplikacji. Miała być i jest prosta i […]

Ipad jest jednym z najpopularniejszych urządzeń mobilnych na jakich czytacie Antyweb, tak więc poszedł na pierwszy ogień jeśli chodzi o aplikacje mobilne Antyweb. Wraz z firmą geek n roll właśnie kończymy pracę nad tą wersją i w związku z tym chciałbym zaprosić kilku czytelników do testów.

Słowo o aplikacji. Miała być i jest prosta i czytelna, nie kopiujemy w niej rozwiązań znanych z Flipboard – lepiej mieć coś własnego. Podstawowym celem mobilnych aplikacji jest dla mnie szybki dostęp do treści i takie zadanie ma też spełniać aplikacja na iPada. Ma być szybka i działać zarówno na szybkich łączą jak również w sytuacjach kiedy podłączeni jesteście pod wolny internet. Jest w niej też kilka smaczków ale dokładniej i szerzej opiszę ją podczas premiery.

Jak przyłączyć się do testów? Tutaj znajdziecie informacje o rejestracji, trzeba będzie przy użyciu iPada (to ważne bo urządzenie będzie później rejestrowane) założyć sobie konto w serwisie testflight który wspomaga proces tworzenia i testowania aplikacji.

Bardzo prosimy o ewentualne uwagi do aplikacji – mozna je wysylac jako odpowiedz na e-mail zapraszajacy do sciagniecia builda Antyweb na Ipada. Prosimy, aby uwagi dzielic na kategorie: a) sugestia funkcjonalności b) błąd. Dzięki temu będzie nam łatwiej ustalić priorytety jeśli chodzi o następną wersję.

Zapisy będziemy zbierać do środy, później udostępnimy wersję do testowania.