39

Antyweb i miasto Gdańsk zapraszają do konkursu – nagroda to super tablet Kindle Fire

Kiedy podczas blog forum Gdańsk podeszła do mnie ekipa wyglądająca jakby urwali się z lat 60, prosząc mnie o moją definicję słowa wolność – zdezerterowałem. Nagle z zaskoczenia nie byłem w stanie wydusić jakiejś merytorycznej wypowiedzi a nie chciałem opowiadać o czesaniu się przed lustrem (pozdrowienia dla Maćka Budzicha), z tego względu że nie mam […]

Kiedy podczas blog forum Gdańsk podeszła do mnie ekipa wyglądająca jakby urwali się z lat 60, prosząc mnie o moją definicję słowa wolność – zdezerterowałem. Nagle z zaskoczenia nie byłem w stanie wydusić jakiejś merytorycznej wypowiedzi a nie chciałem opowiadać o czesaniu się przed lustrem (pozdrowienia dla Maćka Budzicha), z tego względu że nie mam już za bardzo co czesać :)

Okazało się, że ten zespół wyglądający na radiowców to była cześć dość zwariowanej akcji organizowanej przez miasto Gdańsk a ukrytej pod adresem beyondtheframe.pl. Gdańsk stworzył dość nietypową platformę na której prosi ludzi o krótkie nagrania, nagrania w których ludzie powiedzą czym dla nich jest wolność, nagrają dźwięki kojarzące im się z pasją lub zrobią po prostu coś szalonego i kreatywnego ze swoimi 5 sekundami czasu (bo tyle trwa nagranie). Po co to wszystko? Z zebranych materiałów (dźwięków) znany kompozytor stworzy utwór muzyczny – nie wiem szczerze mówiąc jak to jest możliwe i jaki będzie efekt końcowy ale sam pomysł jest szalony.


Spot reklamujący beyondtheframe.pl

Ponieważ ten projekt (część kampanii wizerunkowej Gdańska) i generalnie działania miast Gdańsk są moim zdaniem jak to mówi młodzież „mocno pozytywnie zakręcone” dlatego z chęcią zgodziłem się uczestniczyć w całej zabawie jako patron medialny.

No dobra, to było tytułem wstępu. Przechodząc jednak do konkursu. Zabawa polega na tym aby nagrać swoje „dźwięki” na platformie beyondtheframe.pl (proszę zapoznać się z regulaminem platformy oraz tego konkursu). Trzeba będzie się trochę wysilić i zrobić coś kreatywnego ponieważ jeden z autorów nagrania, zostanie przeze mnie wybrany na zwycięzcę konkursu i otrzyma tablet firmy Amazon czyli Kindle Fire! Czytelnikom Antyweb chyba nie muszę przedstawiać tego sprzętu, prawda?

Abym mógł wybrać zwycięzcę należy link do swojego nagrania umieścić w komentarzu do tego postu. Na nagranie macie tydzień więc jest trochę czasu. Przypominam też o zapoznaniu się z regulaminem konkursu (zamieszczonym poniżej, jest trochę dłuższy niż zazwyczaj ale jest to związane z przekazaniem praw do nagrania itp.) i jedna ważna uwaga – bawią się tylko ludzie 18+

Zgłoszenia zbierane są do 4 stycznia – 5 stycznia ogłoszę zwycięzcę konkursu (zostanie on poproszony o przesłanie danych osobowych w celu przesłania nagrody itp).


Regulamin konkursu

Zapraszam do zabawy tym bardziej, że nagroda jest naprawdę zacna!