3

Antyweb cały czas najpopularniejszą polską stroną na Google+. Mainstreamu jeszcze nie ma

Dopóki można to trzeba się chwalić pierwszą lokatą na Google+ wśród polskich stron firmowych (według plustat.pl), za chwile jednak przyjdzie prawdziwy mainstream, Doda kliknie w plusa i będzie po zabawie :) Na razie jednak Google+ to taka niszowa zabawka dla geeków (choć już trochę się ruszyło). Widać to zresztą po wykresach które dostarcza Plustat, a […]

Dopóki można to trzeba się chwalić pierwszą lokatą na Google+ wśród polskich stron firmowych (według plustat.pl), za chwile jednak przyjdzie prawdziwy mainstream, Doda kliknie w plusa i będzie po zabawie :)

Na razie jednak Google+ to taka niszowa zabawka dla geeków (choć już trochę się ruszyło). Widać to zresztą po wykresach które dostarcza Plustat, a szczególnie po rankingu popularności (Jeśli nie obserwujecie jeszcze Antyweb to serdecznie zapraszam do dodania strony do swoich kręgów – może przez chwilę jeszcze uda się powstrzymać mainstream:) )

Jeśli chodzi o przełożenie G+ na ruch jaki generuje stronom internetowym (podpiętym pod strony firmowe) to na chwilę obecną rewelacji jeszcze nie ma, choć G+ szybko awansowało na 3 pozycję jeśli chodzi o strony odsyłające dla Antyweb.

Mówiąc o „ruchu” z Google+ warto natomiast wspomnieć o jego jakości. Można go określi jako bardzo „zdrowy”, oznacza to dobre parametry zarówno jeśli chodzi o czas wizyty, odsłony itp. Generalnie Google+ daje jakościowo najlepsze przełożenie na stronę. Liczbowo natomiast na razie nie ma co porównywać tego co generuje Google+ do Facebooka czy Google.

Wykres z liczbą „obserwujących” (ten skok o ok 1500 osób wywołał jeden post na Antyweb):Jak to wygląda u was? Zauważacie w ogóle ruch z Google+?