58

[Ankieta] Desktop kontra Laptop – czego używamy w domu?

John Herlihy – szef Google w Europie przewiduje, że w ciągu najbliższych trzech lat rynek zostanie zdominowany przez urządzenia mobilne i tym samym stacjonarny komputer powoli będzie odchodził w zapomnienie. Po części zgadzam się z tą opinią (szczególnie jeśli mówimy o domowych komputerach). Oczywiście zawsze znajdzie się grupa użytkowników z specyficznymi potrzebami, których nie mogą […]

John Herlihy – szef Google w Europie przewiduje, że w ciągu najbliższych trzech lat rynek zostanie zdominowany przez urządzenia mobilne i tym samym stacjonarny komputer powoli będzie odchodził w zapomnienie. Po części zgadzam się z tą opinią (szczególnie jeśli mówimy o domowych komputerach). Oczywiście zawsze znajdzie się grupa użytkowników z specyficznymi potrzebami, których nie mogą zapewnić laptopy czy też inne urządzenia przenośne. Czy jednak nastąpi to aż tak szybko? Bardzo w to wątpię – choć rozumiem dlaczego Google bardzo by sobie tego życzyło.

Ciekawy jestem jak pojedynek desktop (i inne rodzaje komputerów stacjonarnych) kontra laptop (netbook itp) wygląda w przypadku czytelników mojego bloga? Zapraszam do szybkiej ankiety. Wskażcie w niej proszę jakiego rodzaju komputera używacie w domu :