Płatności i bankowość

Alior Bank z Google uruchamiają promocję. W puli pół miliona złotych, wystarczy płacić Android Pay

GU
Grzegorz Ułan
8

Wygląda na to, że liczba użytkowników Android Pay niedługo znacznie wzrośnie, przynajmniej wśród klientów Alior Bank. We współpracy z Google udostępnili właśnie promocję "TAPnij KASĘ". Mogą z niej korzystać wszyscy klienci indywidualni oraz posiadacze Konta Walutowego, którzy korzystają z karty zbliżeniowej.

Promocja składa się jakby z dwóch części, skierowanych do dwóch grup klientów Alior Banku. Pierwsza część dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z Android Pay oraz nie dokonywali jeszcze płatności na swoim koncie w aplikacji. Dla nich przygotowano 8222 nagród, każda po 50 zł. Wystarczy w ciągu 28 dni wykonać, co najmniej 5 transakcji poprzez Android Pay na dowolną kwotę, warunkiem jest, aby poszczególne transakcje dzieliło przynajmniej 5 minut.

Druga część, dotyczy wszystkich użytkowników Android Pay, którzy zdobędą najwięcej punktów za transakcje z wykorzystaniem AP. Każdy z uczestników może zdobyć po 1 lub 3 punkty, w zależności od rodzaju dokonywanych transakcji:

  • 1 punkt za transakcję o wartości min. 5 zł
  • 3 punkty za transakcję wykonaną w walucie obcej o wartości min. 1 EUR dla rachunków prowadzonych w EUR, 1 USD dla rachunków prowadzonych w USD, 1 GBP dla rachunków prowadzonych w GBP, 5 PLN dla rachunków prowadzonych w PLN.

U jednego sprzedawcy można zdobyć punkty raz dziennie, więc jeśli robicie zakupy w większej liczbie sklepów, zwiększacie sobie tym pule punktów możliwych do zdobycia jednego dnia. W tej części promocji, co tydzień 10 klientów z największą liczbą punktów otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł. Przy równej liczbie punktów dwóch lub więcej uczestników, o przyznaniu nagrody będzie decydować wysokość dokonanych transakcji.

Ważna rzecz - każdy z uczestników promocji pierwszą nagrodę, czyli 50 zł i nagrodę główną, 1000 zł może zdobyć tylko raz. Szczegóły promocji znajdziecie na stronie Alior Banku poświęconej Android Pay, a regulamin pod tym linkiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu