10

Aktualizacja aplikacji Facebooka – jest mobilny Timeline i ponoć szybciej

Po uruchomieniu wszystkim użytkownikom opcji Timeline (inaczej przedstawiony profil na Facebooku z opcją przeglądania archiwalnych wiadomości), przyszła pora na dodanie tej opcji do aplikacji mobilnych. Na pierwszy ogień poszedł iOS i iPhone, dzisiejsza aktualizacja wprowadza jednak nie tylko nowy widok profilu ale także kilka pomniejszych zmian. Przede wszystkim poprawiono ponoć wydajność aplikacji – szczerze mówiąc […]

Po uruchomieniu wszystkim użytkownikom opcji Timeline (inaczej przedstawiony profil na Facebooku z opcją przeglądania archiwalnych wiadomości), przyszła pora na dodanie tej opcji do aplikacji mobilnych. Na pierwszy ogień poszedł iOS i iPhone, dzisiejsza aktualizacja wprowadza jednak nie tylko nowy widok profilu ale także kilka pomniejszych zmian.

Przede wszystkim poprawiono ponoć wydajność aplikacji – szczerze mówiąc mam wrażenie, że albo nic się nie zmieniło albo jest gorzej. Po kilku uruchomieniach nowej aplikacji obserwuję nieco dłuższe ładowanie informacji niż to miało miejsce wcześniej. Mam nadzieję, że to efekt obciążonych serwerów poprzez dużą aktywność jeśli chodzi o pobieranie i uruchamianie nowej wersji.

Przeczytaj całego newsa na AntyApps