Komputery i laptopy

Mi 43-calowy monitor gamingowy Acer Predator nie zmieści się na biurku, ale może Wam tak

Paweł Winiarski
Mi 43-calowy monitor gamingowy Acer Predator nie zmieści się na biurku, ale może Wam tak
5

Przyzwyczaiłem się do swoich 27 cali, ale wiele osób podchodzi do nich jak do telewizorów mówiąc, że monitor nigdy nie będzie za duży. 43-calowy Predator CG437KP od Acera do małych nie należy i w grudniu trafi do Polski.

Monitor Acer Predator CG437KP oferuje rozdzielczość 3840 na 2160 pikseli i częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz. Korzysta ze standardu Adaptive-Sync, który synchronizuje wartość częstotliwości odświeżania wyświetlacza i karty graficznej, co gwarantuje rozgrywkę bez zakłóceń. Ostatnio oglądałem materiał o tym, jakie częstotliwości widzi ludzkie oko, ale jeśli przesiadacie się z monitora z odświeżaniem 60Hz na 144Hz, będziecie bardzo pozytywnie zaskoczeni. Sprzęt posiada certyfikat VESA DisplayHDR 1000, który gwarantuje lepszy kontrast i większą dokładność barw.

Predator CG437KP posiada ponadto czujnik światła, który wykrywa poziom naświetlenia w pomieszczeniu i odpowiednio dopasowuje poziom jasności. Jest też czujnik zbliżeniowy, dzięki któremu monitor wybudzi się ze stanu gotowości kiedy użytkownik zbliży się do ekranu. Kiedy nie wykryje obecności gracza, przejdzie w stan uśpienia. Dodatkowo 43-calowy Predator posiada pilota, co może przydać się osobom, które będą chciały obsługiwać go na przykład z kanapy. Myślę, że Predator CG437KP przyda się nie tylko PC-towcom, sam chętnie podłączyłbym go do konsoli, którą mam wpiętą do telewizora.

Acer Predator CG437KP będzie dostępny w Polsce od początku grudnia w cenie 4999 złotych.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu