Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

990 pikseli robi wrażenie!

GM
Grzegorz Marczak
26

Dobre duże zdjęcia (990 px) wraz z opisem wydarzenia czy też zagadnienia, którego doczą to propozycja serwisu 990px.pl Zdjęcia są świetnej jakości (pochodzą z różnych agencji fotograficznych), świetne efekty i dobrze dobrana tematyka. Doskonały pomysł szczególnie dla tych którzy lubią oglądać d...

Dobre duże zdjęcia (990 px) wraz z opisem wydarzenia czy też zagadnienia, którego doczą to propozycja serwisu 990px.pl Zdjęcia są świetnej jakości (pochodzą z różnych agencji fotograficznych), świetne efekty i dobrze dobrana tematyka. Doskonały pomysł szczególnie dla tych którzy lubią oglądać dobrą fotografię.

Jeśli dobrze doczytałem serwis 990px.pl jest własnością portalu Interia.pl (a przynajmniej tak jest napisane na startups.pl). W każdym razie info o tym projekcie dostałem od Pawła Opydo. Wygląda więc trochę na to, że jest to robota pracowników Interii firmowana przez portal. Mimo iż pomysł zaciągnięty z zagranicy to jednak w przypadki takich projektów nie ma to dla mnie absolutnie żadnego znaczenia ponieważ liczą się w nich tylko i wyłącznie dobre zdjęcia i dostęp do nich.

Właściwie o tym projekcie nic więcej nie można napisać - trzeba oglądać i podziwiać rękę zawodowców. Kusiło by mnie jedynie spróbowanie zebrania zdjęć od internautów i użytkowników i publikowania w osobnej kategorii zdjęć amatorów (oczywiście tylko zdjęcia najlepszej jakości i najlepsze ujęcia). Zrobienie takiej prestiżowego zbioru obok zdjęć zawodowców mogło by być bardzo interesujące.

Fragment zdjęcia pochodzi z 990px.pl - AFP PHOTO/Elmer MARTINEZ

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: