9

W ten weekend T-Mobile odda w nasze ręce 20 GB internetu. Wszystko dzięki Pokemon GO

Jesteście użytkownikami T-Mobile lub Heyah? W takim razie mam dla Was świetne informacje. Możecie nie interesować się Pokemon GO, ale i tak dostaniecie od T-Mobile 20 gigabajtów danych.

Operatorzy komórkowi rozdają darmowe gigabajty danych głównie wtedy, gdy chcą zrekompensować jakąś awarię. Tym razem jest jednak inaczej.

Otóż T-Mobile Polska zamierza oddać Wam w sobotę 10 GB do wykorzystania i kolejne 10 GB do wykorzystania w niedzielę – a wszystko to z myślą o graczach Pokemon GO. Brzmi dziwnie, w końcu aplikacja pożera przede wszystkim baterię, a nie dane – ale jak to mówią – darowanemu koniowi…

Aby uzyskać bonusowy pakiet danych należy…nic nie należy robić, uruchomi się on automatycznie w sobotę 6 sierpnia, a dezaktywuje w poniedziałek 8 sierpnia. Promocja dotyczy wszystkich klientów, czyli T-Mobile i Heyach, w ofertach na abonament i na kartę.

I żeby było jasne – dodatkowy, weekendowy pakiet danych możecie wykorzystać na co chcecie, nie dotyczy on jedynie transferu zużytego w Pokemon GO.

źródło