Pytamy.pl tak nazywa się nasz nowo uruchomiony serwis. Idea, która jest podstawą naszego serwisu jest bardzo prosta – zadaj pytanie, odpowiedz na pytania innych, podziel się swoją wiedzą i oceniaj odpowiedzi innych użytkowników. Nasz serwis ma na celu gromadzenie ciekawych pytań i odpowiedzi oraz stworzenie miejsca w polskim Internecie gdzie użytkownicy będą chcieli podzielić się […]

Pytamy.pl tak nazywa się nasz nowo uruchomiony serwis. Idea, która jest podstawą naszego serwisu jest bardzo prosta – zadaj pytanie, odpowiedz na pytania innych, podziel się swoją wiedzą i oceniaj odpowiedzi innych użytkowników.

Nasz serwis ma na celu gromadzenie ciekawych pytań i odpowiedzi oraz stworzenie miejsca w polskim Internecie gdzie użytkownicy będą chcieli podzielić się swoją wiedzą lub doświadczeniem z innymi. Nie chcemy ograniczać serwisu do jakichkolwiek kategorii tematycznych – jeśli chcesz zapytać „jakie kwiaty najlepiej sadzić w marcu” lub „jakie miejsce polecacie na wakacje na mazurach” – pytaj !

Pytać można o wszystko – możesz zadać pytanie na temat opinii innych internautów, na temat jakiegoś wydarzenia, artykułu itp. Serwis ten ma dostarczyć jedynie platformę wymiany informacji pomiędzy użytkownikami.

Mamy nadzieje, iż pomysł ten przypadnie wam do gustu. Chętnie również poznamy Wasze opinie na temat tego pomysłu – oczywiście opinie te będziecie mogli wyrażać pod odpowiednio zadanym pytaniem na łamach naszego serwisu (sami też możemy zadawać pytań) lub na naszym blogu.

Nie twierdzimy, że nasz pomysł jest unikalny i wyjątkowy, nie twierdzimy, że nasz serwis będzie sukcesem – staramy się robić to, co sprawia nam przyjemność, mając nadzieje, iż spodoba się to innym.