5

Tinder Online na komputery już dostępny w Polsce

Tinder zapowiedział uruchomienie swojej aplikacji na komputerach pół roku temu. Początkowo dostępna była w Szwecji, Brazylii, Kolumbii, Indonezji, Meksyku, Argentynie, we Włoszech i na Filipinach. Dzisiaj przypadkowo dowiedziałem się, że działa już w Polsce, tak więc możecie teraz w przerwie na kawę poprzesuwać sobie kilka profili.

Wersja webowa Tindera różni się oczywiście trochę od tej mobilnej, wzbogacona została między innymi o obsługę z klawiatury, tak więc jeśli nie chcecie się za bardzo przeklikiwać myszką przez te profile, możecie skorzystać ze skrótów.

I tak strzałka w lewo odrzuca dany profil, w prawo oznacza polubienie, strzałka do góry z kolei „otwiera” profil i w tej pozycji, korzystając ze spacji możecie przewijać dostępne zdjęcia. Backspace dodatkowo wysyła „superlajka”.

Udostępnienie Tindera w wersji na komputery oznacza, że skończy się czas serwisów typu Tind3r.com, z których korzystali użytkownicy nie mogąc się doczekać, aż Tinder uruchomi swój serwis online. Szczerze powiedziawszy nie wiem dlaczego, bo korzystanie z tego w przeglądarce nie jest zbyt wygodne, ale być może komuś z innych różnych powodów, ten sposób bardziej odpowiada.

Aby skorzystać z desktopowej wersji Tindera wystarczy wejść na ten link, zalogować się korzystając z konta na Facebooku i zacząć korzystać. Domyślnie uruchamia się jeszcze w wersji angielskiej, ale w ustawieniach można zmienić na polską.

 • ᗪ ᒍ ᗩ K ᗪ E K I E ᒪ

  Yeah, już zakładam konto! Ale będzie rwanie!

  • Tylko zdjęcie z innego profilu zrób, ten Cię pogrubia :D

  • ᗪ ᒍ ᗩ K ᗪ E K I E ᒪ

   Hm, może coś w tym jest… Wstawię zdjęcie „niszczyciela światów”

  • Do dzieła:)

 • laza

  Już jakiś czas temu był dostępny http://tind3r.com/ Dodam tez, że to nasza rodzima produkcja > więcej info wykop