• Profeo.pl oficjalnie startuje w czwartek

    Oficjalny start serwisu profeo.pl (dotychczasowa wersja serwisu była wersją beta) zapowiedziany jest na czwartek. Profeo będzie konkurować na rynku serwisów netowrkingowych z takimi serwisami jak biznes.net oraz goldenline.pl – zaletą profeo będzie na pewno baza ogłoszeń o prace oraz wsparcie ze strony tak dużej firmy jaką jest pracuj.pl (niedługo zapewne ruszy kampania promocyjna na pracuj.pl)

    W porównaniu do wersji beta można powiedzieć, że serwis został zoptymalizowany jeśli chodzi o nawigację, główne wartości serwisu czyli kontakty,społeczność, praca, rozwój zostały odpowiednio zaprezentowane na stronie głównej, serwis przeszedł również dość znaczny lifting jeśli chodzi o grafikę i funkcjonalności.

    Zmian w funkcjonalności wersji finalnej profeo.pl jest naprawdę sporo, oto niektóre z ciekawszych nowości (niektóre będą wdrożone zaraz po starcie):

    • Import profili z takich serwisów jak goldenline, linkedin, pracuj.pl itp.
    • Blogi i Galerie grupowe
    • Komunikator
    • Powiadomienia o nowych komentarzach na grupach i blogach
    • Profile eksperckie
    • Import z zewnętrznych blogów (dla ekspertów)
    • Rekomendacje szkoleń
    • Automatyczne podsumowanie tygodnia
    • Wskazywanie użytkowników online
    • Poprawione Galerie


    Nowe Profe.pl



  • KOMENTARZE

    1. Michał Faber

      a na czym będzie ten import profilu polegał? trzeba podać login i hasło? czy import z publicznej strony WWW przez parsowanie?

    2. Tomek

      Michał, import odbywa się po podaniu loginu i hasła.

    Odpowiedz

    Connect with Facebook

  • W POPRZEDNIM TYGODNIU

    Szkicek.pl - Poddaj się ocenie
    Video na żywo z konferencji Apple tylko dla makowców
    Priorytety w Gmail - tego potrzebowałem!
    Najciekawsze było nowe Apple TV, ale..
    Finser.pl czyli zarządzania finansami dla wytrwałych
    A hunter shoots a bear - świetne!
    iSpot (nie) dla idiotów czyli Apple TV (99$) za 999 PLN
    Google jeszcze w tym roku z konkurencją dla iTunes?