jaki komputer do htc vive
8

Jaki komputer do HTC Vive? Intel Core i7, a może wystarczy i5? Sprawdzamy

Podłączenie i uruchomienie gogli HTC Vive, które niedawno przyjechały do naszego biura mamy już za sobą. Oczywiście jak nietrudno się domyślić, do gogli ustawiła się kolejka i każdy chciał się pobawić. My tymczasem, oczywiście w przerwie od grania, postanowiliśmy opowiedzieć Wam o tym, jakiego sprzętu potrzebuje Vive. Nie są to bowiem gogle, w które wkłada się telefon, ani gogle, które podłącza się do konsoli. Nie znaczy […]

Podłączenie i uruchomienie gogli HTC Vive, które niedawno przyjechały do naszego biura mamy już za sobą. Oczywiście jak nietrudno się domyślić, do gogli ustawiła się kolejka i każdy chciał się pobawić. My tymczasem, oczywiście w przerwie od grania, postanowiliśmy opowiedzieć Wam o tym, jakiego sprzętu potrzebuje Vive. Nie są to bowiem gogle, w które wkłada się telefon, ani gogle, które podłącza się do konsoli. Nie znaczy to jednak wcale, że do ich uruchomienia potrzeba stacji graficznej. Na czym uruchamialiśmy nasz egzemplarz? Zobaczcie.

Materiał powstał we współpracy z firmą Intel

 • La

  Oj poprawcie ten wstęp

 • Tomasz Słupicki

  „Materiał powstał we współpracy z firmą Intel”
  Dlaczego przy reszcie artykułów nie piszecie prawdy? Tylko tutaj dało się napisać kto sypnal kasa?

  • Przy każdym sponsorowanym artykule są oznaczenia albo na dole wpisu albo poprzez kategorię akcja partnerska i opis.

  • Tomasz Słupicki

   Nie przy każdym

  • Przy każdym. :)

  • Tomasz Słupicki

   Nie przy każdym. Wiele nie ma napisanych kto sponsoruje

  • lukasz

   Że tak powiem kolokwialnie, SERWIS kurwa musi zarabiać… masz artykuły za darmo, bez abonamentu i jeszcze śmiesz narzekać? Cieszę się, że takie firmy jak Intel współpracują z (wybacz redakcjo) niszowymi polskimi portalami.

  • Tomasz Słupicki

   „e tak powiem kolokwialnie, SERWIS kurwa musi zarabiać… masz artykuły za darmo, bez abonamentu i jeszcze śmiesz narzekać?”
   A dlaczego krowy nie mogą napisać że został przy współpracy z googla i nie oszukiwać użytkowników? TO JEST CHAMSTWO!