• Jak się zarabia na sprzedaży win 50 milionów dolarów?

    Jeśli ktoś z was jeszcze nie słyszał o Garym Vaynerchuk to serdecznie zapraszam do obejrzenia poniższego wywiadu zrealizowanego w ramach projektu building43.com (o którym już pisałem) prowadzonego przez Roberta Scoble.

    Ojciec Garego przybył do stanów w 1978 roku nie mając nic i pracując za najniższe stawki. Startując praktycznie od zera zbudował biznes, który kontynuuje z sukcesem jego syn generując 50 milionów dolarów rocznie z sprzedaży win. To co robi Garym Vaynerchuk jest naprawdę niesamowite. Stworzył telewizyjne show w internecie (oczywiście dotyczące win) którego każdy odcinek oglądalny jest ponad 100 tysięcy razy. Kiedy posłuchacie Garego Vaynerchuka zobaczycie skąd ta popularność, facet jest niesamowicie charyzmatyczny a jego biznes to jednocześnie jego pasja.



    Dodaj do:
    • Wykop
    • Facebook
    • Blip
    • Sledzik.pl
    • Flaker
    • Twitter
  • KOMENTARZE

    1. dc1

      Taki maly pomysl, moze jakis wywiadzik z @grusiecki nt. jego kubanskie.pl ?

    2. Grzegorz Marczak

      @dc1


      czemu nie jeśli ma fajną historię do opowiedzenia :)

    3. Grzesiek Rusiecki

      @dc1:

      Taki maly pomysl, moze jakis wywiadzik z @grusiecki nt. jego kubanskie.pl ?


      ja nie generuje $50mln rocznie i ogólnie przynudzam… ;)

    4. dc1

      @rusiecki: jezeli $50mln to kwota wejsciowa do wywiadu…;)

      A tak powazniej – lepiej poczytac o kims kto zalozyl biznes ktory od poczatku stawia na zysk, niz kolejny raz o Twitterze (lub polskich social sites typu ElitaPolski;), ktory jeszcze nie ma pomyslu na biznes.

      Ja bym chetnie przeczytal wywiady np. z @grusiecki czy ekipa Netguru. Duet Ragni/Jagodzinski juz mi sie przejedli (wszedzie wywiady z nimi, obaj super-madrzy), trzeba swiezej krwi:)

      Ja tylko zglaszam pomysl jako staly czytelnik:)

    5. Tomek Olejnik

      Gary jest genialny. Takiej mieszanki pasji, pozytywnej energii i poczucia humoru nie spotyka się często. Vaynerchuk jest też autorem jednego z najlepszych motywacyjnych wystąpień, jakie kiedykolwiek widziałem:
      http://www.youtube.com/watch?v=EhqZ0RU95d4
      Stop crying and start hustling! ;)

    6. Imrahil

      Koleś jest wielki! Polecam także obejrzeć jego wcześniejsze wystąpienie na Web 2.0 Expo – http://www.youtube.com/watch?v=EhqZ0RU95d4

    7. Tom Banger

      Jakby mowil po polsku z taka egzaltacja to zdecydowana wieszkosc uznalaby go za oszoloma… Ach ta ‘language barrier’ :)

    8. stoodi

      Widziałem gdzieś jego prezentację na jakiejś konferencji, gość rzeczywiście ma charyzmę i jest świetny w tym co robi.

    9. bziuum

      Nie samowity jest, “Stop watching the fucking Lost!”

    10. KurdeLaska

      Ma szczęście… W końcu to jego pasja!

    11. Pozytywny przykład firmy rodzinnej, Wine Library | Perspektywa Kraków

      [...] pod ogromnym wrażeniem wywiadu z Garym Vaynerchukiem, właścicielem Wine Library ; wywiad przeprowadzony przez Community43, a znaleziony na [...]

    Odpowiedz

    Connect with Facebook

  • W POPRZEDNIM TYGODNIU

    Z wizytą w Życiu jak Marzenie
    Nowy wykop.pl i znów trzeba się przyzwyczaić
    Ad4Mass - kolejny konkurent dla AdTaily
    Papilot w Startup School - czyli rozmów Agnieszczaka cd.
    wiem-jem.pl - wszystko może cię zabić
    Polskie Gizmodo
    Team Europe Ventures uruchamia fundusz inwestujący również w Polsce!
    Oszukani przez PARP .pl
    Ruszył Google Apps Marketplace
    Nagrania wszystkich 23 prezentacji z TEDx Warsaw już dostępne
    O rozczarowaniach jakością Macbook Pro
    Google Reader dla blondynek
    Rewolucja w grach czyli OnLive już w czerwcu!
    Webstary to mały pikuś przy wynikach konkursu na blog roku (wiadomości24)!
    Nasza Klasa się rozpędza!
    I co z tym wyszukiwaniem w czasie rzeczywistym?
    Move czyli nowy kontroler do gier na PlayStation
    Dlaczego Apple powinno opatentować imię "Steve"
    Oni wracają czyli A-Team!