6

Nowy serial Netfliksa – Gypsy – z fajnym, tajemniczym zwiastunem

Psychologiczny thriller z Naomi Watts w roli głównej. Terapeutka rozwija niebezpieczne i intymne relacje z osobami z życia jej pacjentów. Powstanie 10 odcinków. – tak w ubiegłym roku opisał serial Gypsy Konrad, przy okazji zestawienia zapowiedzianych dla serwisu Netflix nowości. I na dobrą sprawę nie wiemy o nim zbyt wiele, sam krótki (choć dobry) zwiastun […]

Psychologiczny thriller z Naomi Watts w roli głównej. Terapeutka rozwija niebezpieczne i intymne relacje z osobami z życia jej pacjentów. Powstanie 10 odcinków.

– tak w ubiegłym roku opisał serial Gypsy Konrad, przy okazji zestawienia zapowiedzianych dla serwisu Netflix nowości. I na dobrą sprawę nie wiemy o nim zbyt wiele, sam krótki (choć dobry) zwiastun nie zdradza co zobaczymy. Ale za to zachęca swoim tajemniczym i trochę mrocznym klimatem.

Serial Gypsy będzie się składać z 10 odcinków i można o nim powiedzieć – thriller psychologiczny. Opowie historię Jean Halloway (granej przez Naomi Watts) – terapeutki, która zamiast zachować profesjonalny dystans w stosunku do swoich pacjentów, wchodzi z nimi w bardzo bliskie, intymne relacje. Oprócz Watts, w serialu zobaczymy takich aktorów, jak Billy Crudup, Sophie Cookson czy Lucy Boyton. Producentkami serialu są Liza Chasin i Lisa Rubin.

Serial doczekał się też wreszcie oficjalnej daty premiery. Obejrzymy go niedługo, bo 30 czerwca.