• Gazeta.pl zaprosiła blogerów na śniadanie

    • Data: 16.05.2007 20:21
    • 1,305 odsłon
    • Grzegorz Marczak
    • Komentarzy: 6 »

    Dzisiaj w siedzibie gazety wyborczej odbyło się „śniadanie prasowe” – jest to forma mini konferencji na której dział internetowy gazety przedstawia nowości związane z portalem.

    Tym razem przedstawiciele gazety postanowili obok dziennikarzy zaprosić też blogerów – w ten sposób również ja miałem możliwość uczestniczenia w „śniadaniu”.

    Oprócz typowej prezentacji sukcesów gazeta.pl było też kilka ciekawych informacji na temat strategii – więcej „twardych” szczegółów można przeczytać na IDG.pl (nie mam sensu przepisywać dobrze przedstawionych wiadomości).

    Spotkanie miało bardzo kameralną atmosferę (pogoda przeszkodziła przybyć niektórym zaproszonym?) a po części „oficjalnej” przyszła pora na tyłowe śniadanie.

    Abstrahując od tematu spotkania i przekazanych pół otwarcie lub jawnie treści (gwar nie umarł, z wrocka coś się jeszcze wykluje – a blogi w polsce zostaną przebadane) zapraszanie osób prowadzących blogi to bardzo ciekawe posunięcie – czy inne portale i serwisy zdecydują się na podobne działania ?

    Ps. Jedno czego zabrakło to przedstawienie się nawzajem – możliwe, że większość towarzystwa znała sie nawzajem ale mimo wszystko w tak małym gronie każdy mógłby się w dwóch słowach przestawić.

    KOMENTARZE

    1. domino00

      następnym razem postaramy sie zadbać o właściwą prezentację osób:
      co do bloggerów, byli na pewno:
      - właściciel tego bloga ;)
      - Artur Kurasiński
      - mediacafe

    2. Apple

      No, ale jakby chcieć tak krótko wymienić…?

      Ciastka były?

    3. Artur Kurasinski

      Tak, byly ciastka, koreczki, kawa, herbata, soczki, salatki – ja sie nażarłem po uszy :) To raczej lunch był a nie “brekfest”.

    Odpowiedz

    Connect with Facebook