• Czas na wakacje

    • Data: 20.07.2007 23:31
    • 2,458 odsłon
    • Grzegorz Marczak
    • Komentarzy: 11 »


    Okres w którym nerwowo sprawdza się prognozy pogody na meteo oznaczy tylko jedno – Czas na zasłużone wakacje (trzeba trochę zwolnić i odpocząć).

    A jest po czym odpoczywać, od ostatnich wakacji antyweb bardzo ładnie się rozwinął – jego oglądalność sięga już chyba 15 tysięcy użytkowników miesięcznie (a RSS nadal nie wiem jak policzyć i zsumować w całość :) ).

    Coraz więcej osób zaczyna pisać do mnie w sprawie swoich nowych startupów, coraz więcej tzw. “hot” news-ów dostaję od znanych polskich serwisów – dostałem nawet propozycję pracy związanej z prowadzeniem nowego dużego startupu – czyli jednym słowem jest coraz lepiej. (trochę się chwalę ale w tych czasach chyba czasami trzeba..)

    Wracając do wakacji, pachnące świeżością książki już czekają, ipod został napełniony nie przesłuchanymi jeszcze podcastami i muzyką a laptop i komórka z GRPS-em są w pogotowiu. Wszystko to jednak będzie w użyciu tylko w przerwach w zabawie z moimi chłopakami (a mam ich aż dwóch)

    Nie jestem typem osoby, która spędza wakacje w dzikim buszu z daleka od jakiejkolwiek techniki, nie jestem też maniakiem siedzącym na plaży z laptopem – a zmierzam do tego, że w okresie wakacyjnym na antywebie może coś się pojawiać, ale równie dobrze może nie pojawić się nic.

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia (przeczytania) po wakacjach – mam nadziej, że Wasze wakacje będą równie udane jak moje.

    KOMENTARZE

    1. hazan

      Bardzo dziękuję – ale wakacje należą się każdemu ! :)

    2. Michał Sadowski

      Relaksujących wakacji i udanej pogody :-)

    3. fiedzik

      To tylko życzyć udanego odpoczynku. Zapraszam na Mazury, miałbym pretekst by również odpocząć. A tak praca…..

    4. hazan

      @fiedzik – właśnie na mazurach będę..

    5. fiedzik

      @hazan – no to musowo musimy się spotkać i zrobić jakiegoś bootstrapa przy grillu.

    6. nrm

      baw się dobrze. ja też wkrótce wyjeżdżam ale jak zwykle na rower, i w całkowitym odcięciu od świata zewnętrznego ;) tylko rower, sakwy, lasy, pola i bezdroża ;)

    Odpowiedz

    Connect with Facebook